Pewne zwycięstwo Saneckiego w Niepołomicach

08-10-2016 19:21,
Redakcja

- To była ciężka, ale nie najcięższa spośród moich dotychczasowych walk – powiedział Krystian Sanecki, schodząc z ringu. Jednomyślna decyzja sędziów, wygrana na punkty – tak brzmiał werdykt pojedynku zawodnika Akademii Muay Thai Kielce z jego przeciwnikiem, Kamilem Pietrasem z klubu Iron Dragon MMA Mielec w kategorii wagowej 71 kg. 

Walka odbyła się w piątek, 7 października. w trakcie 13. Gali Fight Time Polska vs. Francja w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w podkrakowskich Niepołomicach.

- Silny fizycznie przeciwnik, z dużym sercem do walki, bardzo aktywny w ataku - komentował świeżo po walce trener kieleckiego klubu, Bartłomiej Miniszewski. - Krystian skutecznie, systematycznie kontrował, dużo dobrych kombinacji bokserskich i low kicków. Celne, metodyczne ciosy zrobiły swoje. Czuć było dobre nastawienie do walki, spokojną głowę naszego zawodnika. Było myślenie w walce, plan był realizowany na bieżąco. 

Krystian Sanecki - rocznik 93. Student Politechniki Świętokrzyskiej na kierunku automatyka i robotyka. Boks tajski trenuje od 5. lat. Jego aktualny bilans walk wygląda następująco: 4-4-0. Jako asystent trenera prowadzi zajęcia sekcji początkującej i średniozaawansowanej w rodzimym klubie we wtorki. 

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group