Korona dla dużych i małych

04-08-2016 11:02,
Redakcja

W czasie przerwy między sezonami na Kolporter Arenie zaszło wiele kluczowych zmian, które mają wpłynąć na komfort oglądania meczów na kieleckim stadionie. Korona zadbała zarówno o swoich partnerów biznesowych, najmłodszych fanów oraz o pozostałych sympatyków klubu ze Ściegiennego.

Kibice nie mogli nie zauważyć rozbudowy strefy VIP. Wyremontowane i zarazem powiększone zostały sala bankietowa oraz sektor VIP. 10 lat temu obiekt w Kielcach słynął z nowoczesnych rozwiązań. W międzyczasie jednak w Polsce powstało wiele innych stadionów, na których zbudowana została odpowiednia infrastruktura, gotowa do przyjęcia niezwykle ważnych gości. Po remoncie kieleckiej sali VIP, w tej kwestii Korona znowu dorównuje największym klubom w ekstraklasie.    

W strefie VIP w trakcie meczów Korona gości sponsorów i partnerów z całej Polski oraz zza granicy. Jest to miejsce wymiany nie tylko doświadczeń piłkarskich, ale także miejsce do rozmów bizensowych.  Bilety na ten sektor są ogólnie dostępne. Może je bez problemu zakupić w siedzibie klubu, a potem cieszyć się komfortem podczas sportowej rywalizacji żółto-czerwonej drużyny.

Nie zapomniano także o kibicach z pozostałych sektorów Kolporter Areny. Powiększona została strefa picia piwa. Od tego sezonu złocisty napój można spożywać także na trybunach. Wyjątek stanowią jedynie sektory gości, „Młyn” i rodzinny oraz mecze podwyższonego ryzyka, podczas których w myśl ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych  nie można spożywać alkoholu. Klub ma nadzieję, że ta zmiana zostanie pozytywnie przyjęta przez kibiców, co w rezultacie przełoży się na zwiększenie przychodów Klubu ze sprzedaży piwa.

Od tego sezonu zmienił się operator cateringowy Kolporter Areny, a została nim firma Połaniecki. Wokół punktów sprzedaży pod parasolami dostępne są miejsca siedzące tak, by spokojnie móc konsumować posiłek. Z czasem dla najmłodszych sympatyków Korony wprowadzone zostaną zdrowe przekąski i przysmaki świętokrzyskie. Warto nadmienić, że punkty gastronomiczne wyposażone są w terminale płatnicze. Kielecki klub jest także otwarty na sugestie swoich kibiców co do menu w punktach gastronomicznych.

Świetną zabawę można zaobserwować również w bezpośrednim otoczeniu Sektora Rodzinnego, gdzie stałym punktem na mapie stadionu będą gry i zabawy, które zmuszą najmłodszych kibiców do ruchu oraz kreatywnego myślenia, a opiekunom dadzą większą swobodę w obejrzeniu meczu. Tuż przed głównym wejściem na Kolporter Arenę w sezonie letnim rozstawione są także wielkie dmuchane place zabaw. Dla nieco starszych miłośników piłki nożnej na Sektorze Rodzinnym prowadzony będzie zorganizowany doping z możliwością samodzielnego nadawania rytmu na wielkim bębnie. W trakcie całego meczu do zabawy zachęca Scyzio - sympatyczna maskotka klubowa. Scyzio rozdaje słodkości oraz specjalne kolekcjonerskie ulotki, na których należy zbierać autografy od ulubionych piłkarzy. Zawodnicy regularnie pojawiać się będą pod Sektorem Rodzinnym po zakończonym meczu.

Przypominamy, że wciąż istnieje możliwość kupowania karnetów na rundę jesienną sezonu 2016/17. Do każdego karnetu dodawana jest specjalna KARTA RABATOWA upoważniająca do 20% i 35% zniżki na gadżety Korony Kielce i kolekcję ubrań Hummel.   

Klub za naszym pośrednictwem zwraca się do kibiców, którzy pomimo atrakcyjnej oferty karnetowej wybierają zakup pojedynczych biletów, aby nie odkładali decyzji zakupu na ostatnią chwilę, ponieważ muszą liczyć się z dużymi kolejkami przed klubowymi kasami. Bilet w dniu meczu w kasie klubowej jest 4 zł droższy w stosunku do biletu zakupionego przez Internet. Na terenie województwa świętokrzyskiego zakup biletów i karnetów możliwy jest także w pięćdziesięciu pięciu salonikach Kolportera.

Korzystanie ze wszystkich atrakcji dla dzieci oraz  z gastronomii na Kolporter Arenie możliwe jest już dwie godziny przed rozpoczęciem każdego spotkania. W imieniu Korony Kielce serdecznie zapraszamy do znakomitej zabawy!

Wasze komentarze

Waldek2016-08-04 13:37:00
Na patrzcie państwo! Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle? To co przyciąga ludzi na stadion to ATMOSFERA. Nie 2% piwo,nie chłop przebrany za dyzia czy tam scyzia, nie polepszone loże i smaczniejsze kiełbasy w loży VIP dla baronów. Niech Paprocki poczyni KONKRETNE kroki,żeby przywrócic serce stadionu tzn. MŁYN który nadaje kolorytu temu szaremu klockowi inaczej żadne piwa i scyzia nie pomogą.
znawca wszytkiego2016-08-04 13:38:20
Proponuję jeszcze wymianę oświetlenia i wentylacji, bo stadion świeci pustkami i wieje nudą.
Umazany musztardą2016-08-04 13:40:25
Kiełbasa kibica w porównaniu do tej z poprzedniego sezonu smakuje jak zmielony pies. Zmiana na gorsze.
Ck2016-08-04 14:06:02
Wszystko fajnie, ale gdzie masz kibiców panie Paprocki?
banita2016-08-04 15:08:58
Co do koloru krzesełek i braku telebimów tyle razy już pisano, że szkoda się powtarzać tylko czy w końcu doczekamy się zmian w tym temacie. Ale teraz inna sprawa. Na pierwszym meczu w tym sezonie u siebie na sektorze A4Dn wiele osób szukało swojego miejsca, gdyż sprzedano im bilety na miejsca nie istniejące tj. np.rząd 10 miejsce 13, rząd 10 miejsce 12, rząd 9 miejsce 13 itd.Ludzie chodzili,denerwowali się,służby porządkowe kazały im siadać na pierwszym wolnym miejscu (sic!),a pozostali kibice denerwowali się gdyż poprzez to zamieszanie nie mogli spokojnie obserwować meczu.Poza tym zainstalowano barierkę pomiędzy sektorem A4Dn a sektorem VIP, która bardzo utrudnia obserwację meczu z pozycji siedzącej.Kupuję karnet od samego początku istnienia stadionu ale te "poprawki" skutecznie zniechęcają mnie do nabycia karnetu na sezon kolejny.Także panowie włodarze - MÓJ KOMFORT ULEGŁ ZNACZNEMU POGORSZENIU !!!!!!
KORONA2016-08-04 15:18:47
a gdzie strefa WI FI i wymiana krzesełek na żółto-czerwone?
@banita2016-08-04 17:17:57
To nie wiesz że VIP-owcy to ludzie z innej gliny. Mamy teraz demokrację dlatego muszą siedzieć za karę na miękkich umytych fotelikach i
zajadać smakolyki.Ale mają ciężki los,jeszcze ich się izoluje barierkami od społeczeństwa.Tylko współczuc. A ty się banita irytujesz,zamiast ich pożałować.
ckk2016-08-04 19:37:36
Beda vipy mucic kielbase Slaska bo kibicow coraz mniej smacznego paprocki
A kto2016-08-04 21:39:14
To zrobił i ile włodarze samowybieralni wzięli pod stołem? A jest co dzielić bo wachaty oskubal Kielce i dołożył kasy przed sprzedaniem. Ostatnie takie szopki czy jeszcze coś wymyślą puki Korona jeszcze nie sprzedana ?
artykuł2016-08-04 22:37:51
sponsorowany i zawiera lokowanie (słabego) produktu.
ckwp2016-08-04 23:17:38
Zmianę w tzw. strefie vip zauważyłem, gdyż moje karnetowe miejsce od czasu wybudowania stadionu to B4D-8/19 czyli vis-a-vis. Tutaj nic się nie zmieniło. Zawsze po opadach deszczu pod stopami mam ponad centymetr wody mimo, że miejsce jest zadaszone. W zasięgu wzroku jest jeszcze kilka takich miejsc. Panie WłaścicieLu i twoi pomazańcy - tak trzymać. Wszak normy władz piłkarskich spełniacie!
miko2016-08-05 07:32:23
Kiełbasa powinna być z grilla fajnie podpieczona a nie gotowana.To jest jakaś masakra.
Umazany musztardą2016-08-05 15:22:20
Kiedy zabrakło dopingu, milczałem. Przecież nie jestem z Młyna! Kiedy zabrakło napastnika, milczałem. Przecież nie jestem trenerem!
Ale brak grillowanej kiełbasy to już jest skandal.

Ostatnie wiadomości

W sobotę, 21 maja na nowo otwartym Skate Park Kadzielnia odbędą się Mistrzostwa Polski BMX Freestyle Park. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Prezydenta Kielc.
Korona Kielce straciła szanse na bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy. Za to Łomża Vive Kielce jest już bardzo blisko Kolonii i Final4 - między innymi o tym rozmawialiśmy w audycji Radia eM - "Cały ten sport".
W środę Łomża Vive Kielce zmierzy się u siebie z Montpellier, a stawką drugiego ćwierćfinałowego meczu jest awans do Final4 Ligi Mistrzów. – Chłopaki są świadomi celu – zaznacza Krzysztof Lijewski, drugi trener.
Łomża Vive Kielce stoi u progu spotkania, którego wynik zaważy o "być albo nie być" w Final4 Ligi Mistrzów. W przededniu meczu z Montpellier w mediach społecznościowych zaktywizował się prezes mistrzów Polski.
W niedzielę 15 maja Kieleckie Centrum Bilardowe było miejscem rozgrywek w ramach II memoriału Mirosława Piróga. Dwa lata minęły odkąd pożegnaliśmy naszego kolegę i przyjaciela tak często widywanego przy bilardowym stole.
Tę informację powinien przeczytać każdy, kto już 18 maja, a więc w najbliższą środę zjawi się w kieleckiej Hali Legionów na mecz Ligi Mistrzów. Okazuje się, że samo spotkanie z Montpellier to nie wszystko.
W meczu 11. kolejki Ligi Makroregionalnej U19 Żółto-Czerwoni pokonali na swoim terenie 2:0 Resovię Rzeszów i tym samym przypieczętowali powrót po rocznej nieobecności do Centralnej Ligi Juniorów!
Informacja o tym, że szeregi PKO Ekstraklasy opuszcza Wisła Kraków, nie przeszła w Kielcach bez echa. Sprawę skomentował były szkoleniowiec Korony.
Sezon 21/22 Fortuna 1 Ligi niechybnie zmierza do końca. W minionej kolejce wyklarował się komplet spadkowiczów. Niewiadomą pozostaje sprawa bezpośredniego awansu.
W ten weekend oficjalnie pożegnanych zostało kilku zawodników występujących na co dzień w PGNiG Superlidze. Wśród nich znalazł się były szczypiornista Łomży Vive Kielce.
Bezpośredni awans wywalczyła Miedź Legnica, a o drugą lokatę nadal spierają się Widzew z Arką. Za to wiadomo już z kim o barażowy finał powalczy Korona.
Po dwóch latach przerwy, spowodowanej pandemią, 21 maja odbędzie się Rodzinna Majówka Rowerowa z Kielc przez Kaczyn do Borkowa. To będzie piętnasta edycja tej imprezy. Wydarzenie organizowane jest przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z Kurią Diecezjalną w Kielcach, gminą Daleszyce oraz świętokrzyską policją.
Wisła Kraków przegrała z Radomiakiem Radom 2:4 i nie ma już matematycznych szans na utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Katem krakowskiego klubu okazał się były piłkarz Korony Kielce.
- Wierzę, że wystąpimy w półfinale i potem finale baraży. Głowy do góry. Mamy dwa najważniejsze mecze i musimy w nich dać z siebie wszystko -
W ostatnim domowym meczu sezonu Suzuki Korona Handball doznała porażki z ze Startem Elbląg 28:33. - Momenty były. Ale w tych kluczowych zabrakło chłodnej głowy, uspokojenia, przetrzymania piłki. Daliśmy się ponieść emocjom - nie ukrywa po tym spotkaniu trener Paweł Tetelewski.
W meczu na szczycie świętokrzyskiej IV ligi rezerwy Korony Kielce dwa razy musiały gonić wynik, ale ostatecznie pokonały wicelidera Star Starachowice 3:2. Dzięki tej wygranej żółto-czerwoni umocnili się na pozycji lidera i są w doskonałej sytuacji, aby wywalczyć awans do III ligi.
Korona Kielce nie podniosła się po klęsce w Opolu. Tym razem za mocny dla kielczan okazał się GKS Katowice. - Nie daliśmy rady, ale trzeba sobie powiedzieć szczerze, że nie podołaliśmy także tydzień temu. Sami jesteśmy sobie winni, bo kolejny raz popełniamy proste błędy – mówi Adam Frączczak.
Korona Kielce zawiodła po całej linii. Żółto-czerwoni przegrali w meczu ostatniej szansy o bezpośredni awans z GKS-em Katowice 1:2. - Muszę przeprosić wszystkich, którzy wierzyli w bezpośredni awans - mówił po spotkaniu Leszek Ojrzyński.
GKS Katowice przyjechał do Kielc bez presji wyniku. Goście byli przed spotkaniem pewni ligowego bytu, a mimo wszystko zaprezentowali w sobotę prawdziwy charakter i chęć zgarnięcia trzech punktów. GKS wygrał na Suzuki Arenie 2:1.
Nie tak wygląda zespół, który ma się bić o awans do Ekstraklasy. Korona Kielce w kolejnej serii gier z rzędu zawiodła. Żółto-czerwoni przegrali tym razem na własnym boisku z GKS-em Katowice 1:2.
Szanse na bezpośredni awans są wyłącznie matematyczne, ale Korona wciąż walczy. Kielczanie przede wszystkim muszą zakończyć sezon zasadniczy na trzecim miejscu, co da im możliwość gry w meczach barażowych na Suzuki Arenie. Żeby to osiągnąć, trzeba się oglądać na innych, ale i wygrywać swoje mecze. Zapraszamy na relację LIVE z meczu Korony z GKS-em Katowice.
Pomimo wpadki w Opolu, Korona Kielce ciągle ma o co walczyć przed końcem rundy zasadniczej. Cichym marzeń jest bezpośredni awans, ale niemniej ważne będzie wywalczenie 3. miejsca. Po piątku szansa na to stała się bardzo realna - punkty straciła Arka Gdynia.
W sobotnie popołudnie Korona Kielce podejmie, ostatni raz w fazie zasadniczej bieżącego sezonu na Suzuki Arenie, zespół GKS-u Katowice. Żółto-czerwoni po piątkowym remisie Arki mają szansę zrównać się punktami z gdyńską ekipą - informujemy, gdzie obejrzeć to spotkanie w telewizji.
- Dopóki furtka do drugiego miejsca jest otwarta będziemy walczyć o nie. Jeżeli nam się nie uda, zrobimy wszystko, aby zgarnąć trzecią lokatę i grać w barażach u siebie - mówił Dawid Błanik. Pomocnik Korony był gościem programu "Pierwsza klasa" Kanału Sportowego.
24 czerwca na gali Knockout Boxing Night 22 w Kielcach na ring powróci dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej, Michał Cieślak. Rywal mocno bijącego pięściarza z Radomia zostanie ogłoszony już niebawem.
Jesteśmy na półmetku ćwierćfinałowych zmagań Ligi Mistrzów, których stawką jest wejście do handballowego raju, a więc Final Four. Przyjrzyjmy się wszystkim rozegranym spotkaniom.
Korona II Kielce pokonała w zaległym meczu Klimontowiankę Klimontów i wskoczyła na fotel lidera świętokrzyskiej IV ligi. Już w sobotę zmierzy się z wiceliderem Starem Starachowice, a to spotkanie może przesądzić o tym, kto awansuje do III ligi.
Po wczorajszym meczu Łomży Vive Kielce internet pęcznieje od efektownych akcji obu zespołów. Wśród nich znajdziemy kapitalną interwencję Andreasa Wolffa.
Korona Kielce wciąż ma szanse na awans do ekstraklasy, ale bardziej prawdopodobny jest jej udział w barażach. Po porażce z Odrą Opole (1:3) duża krytyka spadła na Piotra Malarczyka, który ostatnio jest pod formą. Do tego odniósł się na konferencji prasowej trener Leszek Ojrzyński.
Pierwsza połowa ćwierćfinałowego dwumeczu Ligi Mistrzów zakończona trzybramkowym zwycięstwem Łomży Vive Kielce. Montpellier, wspierane przez rzeszę kibiców, nie zdołało dogonić kieleckiego klubu. Jednak losy tego starcia nie są przesądzone, o czym mówi prezes mistrzów Polski, Bertus Servaas.

Projekt i wykonanie: CK Media Group