Korona dla dużych i małych

04-08-2016 11:02,
Redakcja

W czasie przerwy między sezonami na Kolporter Arenie zaszło wiele kluczowych zmian, które mają wpłynąć na komfort oglądania meczów na kieleckim stadionie. Korona zadbała zarówno o swoich partnerów biznesowych, najmłodszych fanów oraz o pozostałych sympatyków klubu ze Ściegiennego.

Kibice nie mogli nie zauważyć rozbudowy strefy VIP. Wyremontowane i zarazem powiększone zostały sala bankietowa oraz sektor VIP. 10 lat temu obiekt w Kielcach słynął z nowoczesnych rozwiązań. W międzyczasie jednak w Polsce powstało wiele innych stadionów, na których zbudowana została odpowiednia infrastruktura, gotowa do przyjęcia niezwykle ważnych gości. Po remoncie kieleckiej sali VIP, w tej kwestii Korona znowu dorównuje największym klubom w ekstraklasie.    

W strefie VIP w trakcie meczów Korona gości sponsorów i partnerów z całej Polski oraz zza granicy. Jest to miejsce wymiany nie tylko doświadczeń piłkarskich, ale także miejsce do rozmów bizensowych.  Bilety na ten sektor są ogólnie dostępne. Może je bez problemu zakupić w siedzibie klubu, a potem cieszyć się komfortem podczas sportowej rywalizacji żółto-czerwonej drużyny.

Nie zapomniano także o kibicach z pozostałych sektorów Kolporter Areny. Powiększona została strefa picia piwa. Od tego sezonu złocisty napój można spożywać także na trybunach. Wyjątek stanowią jedynie sektory gości, „Młyn” i rodzinny oraz mecze podwyższonego ryzyka, podczas których w myśl ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych  nie można spożywać alkoholu. Klub ma nadzieję, że ta zmiana zostanie pozytywnie przyjęta przez kibiców, co w rezultacie przełoży się na zwiększenie przychodów Klubu ze sprzedaży piwa.

Od tego sezonu zmienił się operator cateringowy Kolporter Areny, a została nim firma Połaniecki. Wokół punktów sprzedaży pod parasolami dostępne są miejsca siedzące tak, by spokojnie móc konsumować posiłek. Z czasem dla najmłodszych sympatyków Korony wprowadzone zostaną zdrowe przekąski i przysmaki świętokrzyskie. Warto nadmienić, że punkty gastronomiczne wyposażone są w terminale płatnicze. Kielecki klub jest także otwarty na sugestie swoich kibiców co do menu w punktach gastronomicznych.

Świetną zabawę można zaobserwować również w bezpośrednim otoczeniu Sektora Rodzinnego, gdzie stałym punktem na mapie stadionu będą gry i zabawy, które zmuszą najmłodszych kibiców do ruchu oraz kreatywnego myślenia, a opiekunom dadzą większą swobodę w obejrzeniu meczu. Tuż przed głównym wejściem na Kolporter Arenę w sezonie letnim rozstawione są także wielkie dmuchane place zabaw. Dla nieco starszych miłośników piłki nożnej na Sektorze Rodzinnym prowadzony będzie zorganizowany doping z możliwością samodzielnego nadawania rytmu na wielkim bębnie. W trakcie całego meczu do zabawy zachęca Scyzio - sympatyczna maskotka klubowa. Scyzio rozdaje słodkości oraz specjalne kolekcjonerskie ulotki, na których należy zbierać autografy od ulubionych piłkarzy. Zawodnicy regularnie pojawiać się będą pod Sektorem Rodzinnym po zakończonym meczu.

Przypominamy, że wciąż istnieje możliwość kupowania karnetów na rundę jesienną sezonu 2016/17. Do każdego karnetu dodawana jest specjalna KARTA RABATOWA upoważniająca do 20% i 35% zniżki na gadżety Korony Kielce i kolekcję ubrań Hummel.   

Klub za naszym pośrednictwem zwraca się do kibiców, którzy pomimo atrakcyjnej oferty karnetowej wybierają zakup pojedynczych biletów, aby nie odkładali decyzji zakupu na ostatnią chwilę, ponieważ muszą liczyć się z dużymi kolejkami przed klubowymi kasami. Bilet w dniu meczu w kasie klubowej jest 4 zł droższy w stosunku do biletu zakupionego przez Internet. Na terenie województwa świętokrzyskiego zakup biletów i karnetów możliwy jest także w pięćdziesięciu pięciu salonikach Kolportera.

Korzystanie ze wszystkich atrakcji dla dzieci oraz  z gastronomii na Kolporter Arenie możliwe jest już dwie godziny przed rozpoczęciem każdego spotkania. W imieniu Korony Kielce serdecznie zapraszamy do znakomitej zabawy!

Wasze komentarze

Waldek2016-08-04 13:37:00
Na patrzcie państwo! Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle? To co przyciąga ludzi na stadion to ATMOSFERA. Nie 2% piwo,nie chłop przebrany za dyzia czy tam scyzia, nie polepszone loże i smaczniejsze kiełbasy w loży VIP dla baronów. Niech Paprocki poczyni KONKRETNE kroki,żeby przywrócic serce stadionu tzn. MŁYN który nadaje kolorytu temu szaremu klockowi inaczej żadne piwa i scyzia nie pomogą.
znawca wszytkiego2016-08-04 13:38:20
Proponuję jeszcze wymianę oświetlenia i wentylacji, bo stadion świeci pustkami i wieje nudą.
Umazany musztardą2016-08-04 13:40:25
Kiełbasa kibica w porównaniu do tej z poprzedniego sezonu smakuje jak zmielony pies. Zmiana na gorsze.
Ck2016-08-04 14:06:02
Wszystko fajnie, ale gdzie masz kibiców panie Paprocki?
banita2016-08-04 15:08:58
Co do koloru krzesełek i braku telebimów tyle razy już pisano, że szkoda się powtarzać tylko czy w końcu doczekamy się zmian w tym temacie. Ale teraz inna sprawa. Na pierwszym meczu w tym sezonie u siebie na sektorze A4Dn wiele osób szukało swojego miejsca, gdyż sprzedano im bilety na miejsca nie istniejące tj. np.rząd 10 miejsce 13, rząd 10 miejsce 12, rząd 9 miejsce 13 itd.Ludzie chodzili,denerwowali się,służby porządkowe kazały im siadać na pierwszym wolnym miejscu (sic!),a pozostali kibice denerwowali się gdyż poprzez to zamieszanie nie mogli spokojnie obserwować meczu.Poza tym zainstalowano barierkę pomiędzy sektorem A4Dn a sektorem VIP, która bardzo utrudnia obserwację meczu z pozycji siedzącej.Kupuję karnet od samego początku istnienia stadionu ale te "poprawki" skutecznie zniechęcają mnie do nabycia karnetu na sezon kolejny.Także panowie włodarze - MÓJ KOMFORT ULEGŁ ZNACZNEMU POGORSZENIU !!!!!!
KORONA2016-08-04 15:18:47
a gdzie strefa WI FI i wymiana krzesełek na żółto-czerwone?
@banita2016-08-04 17:17:57
To nie wiesz że VIP-owcy to ludzie z innej gliny. Mamy teraz demokrację dlatego muszą siedzieć za karę na miękkich umytych fotelikach i
zajadać smakolyki.Ale mają ciężki los,jeszcze ich się izoluje barierkami od społeczeństwa.Tylko współczuc. A ty się banita irytujesz,zamiast ich pożałować.
ckk2016-08-04 19:37:36
Beda vipy mucic kielbase Slaska bo kibicow coraz mniej smacznego paprocki
A kto2016-08-04 21:39:14
To zrobił i ile włodarze samowybieralni wzięli pod stołem? A jest co dzielić bo wachaty oskubal Kielce i dołożył kasy przed sprzedaniem. Ostatnie takie szopki czy jeszcze coś wymyślą puki Korona jeszcze nie sprzedana ?
artykuł2016-08-04 22:37:51
sponsorowany i zawiera lokowanie (słabego) produktu.
ckwp2016-08-04 23:17:38
Zmianę w tzw. strefie vip zauważyłem, gdyż moje karnetowe miejsce od czasu wybudowania stadionu to B4D-8/19 czyli vis-a-vis. Tutaj nic się nie zmieniło. Zawsze po opadach deszczu pod stopami mam ponad centymetr wody mimo, że miejsce jest zadaszone. W zasięgu wzroku jest jeszcze kilka takich miejsc. Panie WłaścicieLu i twoi pomazańcy - tak trzymać. Wszak normy władz piłkarskich spełniacie!
miko2016-08-05 07:32:23
Kiełbasa powinna być z grilla fajnie podpieczona a nie gotowana.To jest jakaś masakra.
Umazany musztardą2016-08-05 15:22:20
Kiedy zabrakło dopingu, milczałem. Przecież nie jestem z Młyna! Kiedy zabrakło napastnika, milczałem. Przecież nie jestem trenerem!
Ale brak grillowanej kiełbasy to już jest skandal.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group