Wygrana w lidze oraz pucharze Polski to cel numer jeden!

20-05-2016 12:37,
Krzysztof Węglarczyk

Tylko cztery spotkania dzielą trzynastokrotnych mistrzów Polski od zakończenia sezonu. Wszystkie mecze będą niesamowicie istotne, ponieważ ich stawką jest zwycięstwo w krajowym pucharze oraz triumf w Champions League. – Wygrana w lidze i pucharze Polski to zawsze jest dla nas cel numer jeden. Natomiast wszystko co dzieje się na meczach Ligi Mistrzów to już marzenia – mówi trener Vive, Tałnat Dujszebajew.

Mimo końcówki sezonu kielczanie w znacznej większości nie narzekają na urazy. - Naprawdę jestem zadowolony, ponieważ na dzień dzisiejszy wszystko wygląda coraz lepiej. Zobaczymy jak na ostatnich dwóch treningach zaprezentują się Karol Bielecki i Grzegorz Tkaczyk – komentuje Kirgiz z hiszpańskim paszportem.

- Ten drugi wraca po bardzo długim urazie, ale jego obecność na pewno byłaby dla nas dużym wzmocnieniem, tym bardziej, że mamy przed sobą dwa turnieje Final Four i wszyscy są potrzebni – kontynuuje Dujszebajew.

Turniej Final Four to wymagające zawody, rozgrywają dwa mecze w ciągu dwóch dni. - Tak to wygląda, ale jak zawsze mogę powiedzieć, ze nie mogę narzekać. Mamy szeroka kadrę i możliwość ku temu, aby walczyć, kiedy robimy dobra rotacji – podsumowuje szkoleniowiec Vive Tauronu Kielce.

Półfinałowe starcie pomiędzy Vive Tauronem Kielce a Stalą Mielec zaplanowano na sobotę, 21 maja. Początek spotkania o godzinie 15. Zapraszamy na nasz portal, gdzie przeprowadzimy relację live z tego wydarzenia.

fot. Patryk Ptak

Wasze komentarze

Bryx2016-05-20 13:15:10
Mam nadzieję, że znajdą wystarczająco motywacji na PP. Płock przyjedzie zmotywowany na maxa, bo to dla nich jedyna szansa na jakieś trofeum w tym roku. Nasi muszą podejść do tego poważnie.
kibic2016-05-20 14:40:48
Na stronie Iskry Kielce (strona kibiców) jest napisane, że transport do Warszawy jest gratis tzn. przejazd w dwie strony 0 zł (!) i tylko bilet sobie trzeba kupić. Warto jechać, do Warszawy jest niedaleko. Nie wiem czy mają jeszcze wolne miejsca na ten transport, ale na stronie jest napisane, że mają około 100 wolnych miejsc i kto pierwszy ten lepszy. Może jeszcze jakieś miejsca zostały także decydować się :)

Projekt i wykonanie: CK Media Group