Brak transmisji telewizyjnej. Mecz na żywo tylko na stadionie

07-04-2016 11:41,
Redakcja

W związku z rozgrywaniem wszystkich spotkań 30. kolejki Ekstraklasy w tym samym czasie nc+ nie planuje przeprowadzenia pełnej telewizyjnej transmisji ze spotkania Korony Kielce z Górnikiem Zabrze. Jedyna ewentualna możliwość śledzenia tego, co wydarzy się na murawie Kolporter Areny, to tradycyjna już Multiliga, w której jednak zbyt wiele czasu na pojedynek złocisto - krwistych nie zostanie poświęcone.

Jedyną okazją, oprócz internetowej platformy Canal+ Sport Online, aby obejrzeć całe spotkanie, które zadecyduje o ewentualnej pozycji kieleckiego klubu przed podziałem punktów, będzie pójście na stadion.

Bilety na mecz z Górnikiem Zabrze można zakupić wcześniej za pośrednictwem internetowej strony klubu, w Sklepie Kibica oraz w Salonikach Kolportera.

W piątek od godziny 13 do 17 uruchomiona zostanie dodatkowa kasa przed stadionem. W sobotę, czyli w dniu meczu, kasy przed Kolporter Areną będą czynne od godziny 10!

Początek pojedynku Korony Kielce z Górnikiem Zabrze zaplanowano na sobotę, 9 kwietnia o godzinie 18:00!

fot. Paula Duda

Wasze komentarze

miki +2016-04-07 14:32:16
Na stadionie wyników z innych spotkań też nie można podawać. Co za idiotyzm skoro prawie każdy ma w komórce intern et. Faktycznie PZPN w dalszym ciągu obsadzony leśnymi dziadkami
do miki +2016-04-07 15:13:49
Być może wyników nie można podawać ze względu na zawodników - nie przyszło Ci to do głowy? Fakt, sztab szkoleniowy może im je przekazać, a może i kibic krzyknąć...no, ale zawsze z dostępem do informacji o wynikach ma trudniej, aniżeli wtedy gdyby spiker "co chwilę" informował, że ta czy ta drużyna własnie strzeliła bramkę. Po pierwsze - nie dekoncentruje ich to, a po drugie utrudnia realizację "pewnych założeń taktycznych". Mam nadzieję, że obok mnie ludzie opanują emocje i nie będą mi na głos podawać wyników z innych stadionów (licząc nie wiem na co - na pierwszą ósemkę?). Obyśmy ten mecz wygrali. Pierwszej ósemki i tak nie będzie. Obstawiam w niej Wisłę, ewentualnie Lechię.
Kosiek2016-04-08 22:37:21
A co tu transmitować? Dwie drużyny zagrożone spadkiem pokazuje telewizja w 37 kolejce... niestety

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group