Korona przegrała wygrany mecz (sonda)

16-02-2016 09:14,
Wojciech Staniec II

W poniedziałkowy wieczór widzieliśmy dwa różne oblicza Korony Kielce. Żółto - czerwoni w fatalnych okolicznościach przegrali z Pogonią Szczecin 3:2. Kielczanie schodzili na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem, lecz w drugiej połowie zagrali o wiele gorzej i stracili aż trzy bramki i do stalicy województwa świętokrzyskiego wrócili bez jakichkolwiek punktów.

Początek spotkania był wręcz wymarzony  dla podopiecznych Marcina Brosza. Po szesnastu minatach gry prowadzili bowiem oni dwoma bramki i grali naprawdę solidny futbol. Podobać mógł się Charlie Trafford, a na uwagę zasłużyli również Bartłomiej Pawłowski i Airam Cabrera, którzy to pokonali Jakuba Słowika.

Szczególnie dobry mecz rozegrał Hiszpan, który nie tylko wpisał się na listę strzelców, ale również asystował prze bramce zdobytej przez byłego zawodnika Malagi. Jego zaś sprytnym podaniem obsłużył Nabil Aankour,lecz trzeba oddać, że w tej sytuacji był on na spalonym.

Sporo obaw było przed tym meczem dotyczących gry defensywnej, lecz duet stoperów Wierchowcow - Dejmek zaprezentował się solidnie. Trudno jednak chwalić defensywę po meczu, w którym traci się aż trzy bramki.

kibic2016-02-16 09:36:03
Z tekstu może wynikać, że Cabrera był na spalonym, a tymczasem chodzi o Marokańczyka ;)
Potraficie2016-02-16 10:11:58
Skutecznie zniechęcić do przyjścia na stadion Korony.
wszystko jest mozliwe2016-02-16 11:28:38
Przegrali na wlasne zyczenie fakt, ale dziewiaty Gornik leczna ma w tej chwili 13 punktow a szesnaste podbeskidzie az 11... tu kazdy moze spasc, oby to nie byla Koronka...
Sergioaguero2016-02-16 11:59:59
Mam nadzieję że Pan Trener obejrzy powtórkę ostatniego meczu oraz powtórki pozostałych 20stu i zwróci uwagę na ręcznik w bramce oraz koszulkę z numerem 15. Pan Trener też grał kiedyś w piłę i teraz pytanie do niego jak to się dzieje, że tacy zawodnicy jak dejmek, czy sylwestrżak czy cabrera nie są w stanie strzelić gola ze stałego fragmentu mimo, że wcześniej regularnie strzelali. Może to wina dośrodkowującego?
kielczanin2016-02-16 15:04:11
Kto daje punkty panu Trytko? Ten zawodnik juz dawno nie powinien reprezentowac korony.To chyba tylko ukladziki z menadzerami pozwalaja na takie numery
ks2016-02-16 16:22:10
Co mecz to samo wynikami piłek do przodu zero gry a Sierpina jak biegał bezproduktuwnie tak nadal biega. Od kiedy to rzut wolny na 40 metrze dosrodkujemy piłkę odchodzącą od bramki? Każdy wie ze powinna być dochodząca do bramki ale Sierpina gra swoje
Adam2016-02-16 18:06:07
Droga redakcjo!
Jak jest cel tych idiotycznych rankingów???
Przecież NAWET!!! my z koleżanką z Łącka byliśmy w "stanie" ... kontrolować sytuację do 80 minuty!
A potem już nie było sensu!
Następnym razem proponuję ZGADYWANKĘ!!! Jaki kolor sierści ma mój pies! i funduję kszynke.. taniego wina jako nagrodę!

P.S.
Szanujcie czytelników!
W większości to inteligentni ludzie znający się na piłce!!!
CKT2016-02-16 19:14:39
A ja mam propozycję, od następnego meczu proszę umieścić obok drugą kolumę pod tytulem: kto był najgorszym piłkarzem Korony !!! Zabawa będzie przednia !!
doCKT2016-02-16 20:26:39
Masz racje,jestem na tak. Oj było by co punktował.
sander2016-02-16 20:39:37
Gdyby zagrał P. Sobolewski to przynajmniej oddał by serducho za KORONĘ, a tak mieliśmy powtórkę z ME Polska-Chorwacja czyli udawanie gry - II połowa.