Ciężko się wytłumaczyć. To jest dramat

15-02-2016 21:42,
Wojciech Staniec II

Korona Kielce prowadziła z Pogonią Szczecin do przerwy, ale fatalnie roztrwoniła przewagę. Niezwykle rozgoryczeni byli po tym spotkaniu zawodnicy przegranego zespołu.  - Nic sensownego nie powiem. Ten mecz przegraliśmy na własne życzenie. Nie można wygrywać 0:2 i potem przegrać na 3:2 - przyznaje kapitan Korony, Kamil Sylwestrzak.

Dobrze zaczęliśmy mecz, a teraz musimy wracać do domu bez punktów. Ciężko się w jakikolwiek sposób z tego wytłumaczyć - wtóruje mu Radek Dejmek.

Po niezwykle udanym początku, Korona fatalnie weszła w drugą połowę. - Straciliśmy jedną bramkę, a potem nie wiem, czego zabrakło. Może koncentracji? Przegraliśmy mecz, który powinniśmy wygrać. To jest dramat - mówi „Małpa”.

Co było więc problem drużyny Brosza po przerwie? - Zbyt łatwo traciliśmy piłki i za mocno się cofnęliśmy. Mielimy więcej rozgrywać, ale wyglądało to tak, jakbyśmy tylko czekali na stratę bramki - stara się wyjaśnić czeski obrońca, który w tym meczu po raz pierwszy zagrał w duecie z Dimitrijem Wierchowcowem. - Myślę, że była to dobra współpraca. Robimy postępy. Bramki, które straciliśmy to były bardzo dziwne sytuacje - zwykle drugie piłki, których nie przejmowaliśmy. Przygotowaliśmy się na to, że Pogoń jest z tego groźna, ale nie przerywaliśmy takich sytuacji i przegraliśmy mecz - kończy Dejmek.

Rambo2016-02-15 22:57:34
Malpa druga bramka na twoje konto. Fradczak ograk cie jak malokata. Ktora to juz bramka na twoje konto? 6 , 8. policz sobie sam!
nibygramatyk2016-02-15 23:01:26
Frączczak(tak miał na koszulce) - a nie Frączak!
Pjj2016-02-16 02:01:21
Niestety obecność Sylwestrzaka na boisku przestaje się bilansować. Ilość bramek straconych przez Jego błędy zaczyna przewyższać ilość zdobytych po jego strzałach i asystach. Druga bramka to klasyczna "dziecięca asysta McDonald's" nawet kolory koszulki podobne. Teraz przyszedł czas próby dla Kamila, ale i dla Brosza, czy są liderami mogącymi wyciągnąć drużynę z bagienka w jakie popadł zespół. Wódz mile widziany i pilnie poszukiwany, bo jakością to my z Sierpiną, Trytko i im podobnymi ligi nie utrzymamy.
kibic2016-02-16 07:20:43
Boki obrony + Sierpina - dramat... no i zmiennicy, z których żaden nie wniósł nic.
Do Kamila2016-02-16 08:18:39
Wszystkie wrzutki wypracowane przez zespol z lewej (czyli Twojej) albo za plecy albo w bramkarza.
Wczoraj nie bylo zle, jeden bardzo dobry rajd, ale brakuje ostatniego podania. Pracuj i wiecej spokoju przy biciu pilki.
czytelnik2016-02-16 12:59:01
Jak czytam,to znawców piłki nie brakuje.Panowie,jest źle i to bardzo źle.Nie wolno przegrywać takich męczy na własną prośbę,a później glupio się tłumaczyć.Panowie piłkarze by liście za bardzo siebie i wygranej pewni.I to tyle.