Nasze cele zostały osiągnięte. W 2017 roku Polacy zagrają w Kielcach!

08-09-2015 21:35,
Wojciech Staniec II

Prezes Świętokrzyskie Związku Piłki Nożnej, Mirosław Malinowski poinformował o najnowszych ustaleniach PZPN-u. - Nasze starania dyplomatyczno - marketingowe osiągnęły to, co chcieliśmy - mamy przynajmniej jeden mecz polskiej reprezentacji w czasie Mistrzostw Europy 2017 w Kielcach - mówi po spotkaniu Polaków ze Szwedami.

-Będzie to oficjalnie potwierdzone, kiedy podpiszemy umowę z miastem. Jestem przekonany jednak, że pan Boniek nie rzucałby słów na wiatr.To, co działo się podczas tego spotkania na stadionie potwierdzają, że w Kielcach można grać mecze młodzieżowej reprezentacji - dodaje.

Wtorkowe spotkanie młodzieżowej kadry Polski zgromadziło na Kolporter Arenie rekordową liczbę widzów. - Ten rekord nie należy do mnie, lecz do kielecki kibiców. Wydaje mi się, ze to im należy się ogromny szacunek za to, że pojawili się na stadionie i kibicowali. Wydaje mi się, że równie ważnym sukcesem jest to, o czym poinformował nas dzisiaj prezes Boniek - wyjawia prezes.

Mimo sporej liczby fanów,  poziom spotkania delikatnie rozczarował. - Liczyłem na bardziej emocjonujące spotkanie pod względem sportowym. Obydwie drużyny są na różnych etapach przygotowań. My dopiero zaczynamy, a Szwedzi mają za rok Igrzyska Olimpijskie, w których wystąpią.Innym rocznikiem będą grali w eliminacjach do Mistrzostw Europy. To był wstępny test, ale nie dyskwalifikowałbym w całości tego spotkania. Nie był to całkowicie zły mecz - kończy Mirosław Malinowski.

Wasze komentarze

Luker2015-09-08 22:15:26
zasługujemy na Ligę Europy w Kielcach. Nasi piłkarze jednak myślą o tylko utrzymaniu.
gfdhgd2015-09-08 23:39:25
Organizacja meczu na FATALNYM poziomie. Dlaczego otwarte były tylko 3 kasy?!
zeby2015-09-09 09:03:58
bylo otwarte wiecej, musialyby zejsc do kas panie z administracji.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group