Piątek – ostatni dzień zapisów kibiców Korony na wyjazd do Gliwic!

19-03-2015 20:27,
Redakcja

Przed niedzielnym pojedynkiem Korony Kielce z Piastem Gliwice kibice żółto-czerwonych postawili sobie jasny cel – chcą wesprzeć swoją drużynę w potyczce na Śląsku w liczbie tysiąca osób. Poniżej zamieszczamy tekst, jaki dostaliśmy na skrzynkę mailową naszej redakcji, a także film przygotowany przez fanów specjalnie na okazję zapisów na ten wyjazd.

"Piątek to ostatni dzień, w którym kibice Korony Kielce mogą zapisać się na autokarowy wyjazd do Gliwic! Zapisy możliwe w sklepie FanatyKK (ul. Duża 24) w godzinach 10:30-17:30. Póki co licznik wyjazdowy zatrzymał się na liczbie 610 osób (stan na przedostatni dzień zapisów, tj. czwartek)! Biorąc pod uwagę fakt, iż większość fanów odkłada zakup biletów na ostatnią chwilę, istnieje realna szansa, że postawiony cel, czyli 1000 kibiców Korony w Gliwicach, zostanie osiągnięty!

Stowarzyszenie Kibiców „Zjednoczona Korona” po raz kolejny zwraca się do każdego kibica Korony – jedź z nami! Już teraz jest pewne, że pobijemy w Gliwicach wyjazdowy rekord frekwencji. Dołącz do tych ponad sześciuset osób i spraw, by kolejny cel w tej rundzie udało nam się wspólnie osiągnąć! W środę licznik wyjazdowy wynosił 384 fanów, w czwartek wzrósł aż o kolejnych 226! Jesteśmy pewni, że w ostatni dzień zapisów ta liczba będzie jeszcze większa! Zostało 390 biletów, decyzja jest w Twoich rękach.

Łączny koszt wyjazdu to 45 zł. Planowana godzina niedzielnej zbiórki pod stadionem to 9:30, a powrót o godz. 22:00. Podczas meczu zaprezentowana zostanie oprawa! Czy jeszcze musimy zachęcać? Po prostu musisz tam być!

Zaprasza Stowarzyszenie Kibiców „Zjednoczona Korona” - nowa jakość kibicowania!"

Wasze komentarze

olo2015-03-20 20:09:12
I zaś pijaństwo

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group