Tysiąc kibiców Korony na meczu w Gliwicach? Taki jest cel!

14-03-2015 21:28,
Redakcja

W niedzielę Korona Kielce zagra u siebie ze Śląskiem Wrocław, a za tydzień na wyjeździe z Piastem Gliwice. Publikujemy treść tekstu, który otrzymaliśmy od stowarzyszenia kibiców.

Podczas najbliższego meczu Korony Kielce ze Śląskiem Wrocław w namiocie Stowarzyszenia Kibiców Korony Kielce (od strony ul. Ściegiennego) odbędą się zapisy na mecz wyjazdowy z Piastem Gliwice. Po wspaniałym, pod względem kibicowskim, spotkaniu z Legią Warszawa to właśnie wyjazd 22 marca jest kolejnym priorytetowym celem Stowarzyszenia.

Drużynę Korony czeka w Gliwicach kolejny ważny mecz. Mamy nadzieję, że mecz ze Śląskiem Wrocław zakończy się dla naszej drużyny pomyślnie i do Gliwic będziemy jechać w celu podtrzymania dobrej passy meczów bez przegranej. Jak podkreślają sami piłkarze, dzięki wsparciu z trybun łatwiej jest walczyć o zwycięstwo, szczególnie na boisku przeciwnika. My, fani Korony Kielce, w meczu z Legią Warszawa udowodniliśmy, że otrafimy zmobilizować się, by w blisko 4 tys. osób prowadzić doping w tzw. "Młynie". Dlatego też w Gliwicach chcemy osiągnąć kolejny cel: wykupienie 1000 biletów na sektor gości! Czy wszystkie zostaną wykorzystane? Jest to bardzo prawdopodobne, gdyż Kielce od Gliwic dzieli zaledwie 180 km.- Dla nas, kibiców żółto–czerwonych, to kolejny sprawdzian formy, po dalekim wyjeździe do Białegostoku i fenomenalnej postawie w meczu z Legią. Liczymy, że jedenastka piłkarzy na boisku poradzi sobie nie
gorzej, niż my - 12 zawodnik, którzy na ten dzień organizujemy wielką mobilizację. Zapraszamy wszystkich chętnych do przeżycia niezapomnianych emocji na stadionie Piasta Gliwice. Mamy już pierwsze sygnały, że
zainteresowanie tym spotkaniem jest bardzo duże i warto nie odkładać tej decyzji na ostatnią chwilę - mówi przedstawiciel Stowarzyszenia Kibiców "Zjednoczona Korona".

Przypominamy! Pierwszy dzień zapisów na mecz wyjazdowy z Piastem Gliwice planowany jest na meczu ze Śląskiem Wrocław w Kielcach w namiocie Stowarzyszenia! Więcej informacji na http://www.mks-korona-kielce.pl.

Koszt wyjazdu: 45 zł ( autokar bilet)

Stowarzyszenie Kibiców Korony Kielce „Zjednoczona Korona”

Wasze komentarze

KK2015-03-15 19:10:04
powinno być 1001 kibiców czyli 1000 fanów + bramkarz cieniałskas

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group