Pierwsze zwycięstwo na gali w Niepołomicach!

15-12-2014 18:21,
Redakcja

Po zaledwie trzech miesiącach działalności Akademii Muay Thai Kielce, jej zawodnik odniósł wspaniały sukces.

Mateusz Słoma wygrał w drugiej rundzie przez nokaut z reprezentantem gospodarzy, Pawłem Buczkiem z Target Team Niepołomice w kategorii 82 kg. Podopieczny trenera Rafała Maciaszka w piękny sposób zadebiutował w ringu i ustawił wysoko poprzeczkę dla swoich klubowych kolegów. Gala Fight Time V o VII Puchar Target odbyła się w piątek, 12 grudnia w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach.

- Gratulacje dla Mateusza są jak najbardziej zasłużone, ale nie mamy zamiaru osiąść na laurach. Przed nami jeszcze wiele do poprawy, zwłaszcza na płaszczyźnie kondycyjnej, lecz oczywiście pierwsze zwycięstwo to wspaniały prezent przed końcem roku. Znam Mateusz i wiem, że zmotywuje go to do jeszcze cięższej pracy. Na jej owoce nie będziemy musieli długo czekać – przekonuje trener Maciaszek.

20. grudnia swoją pierwszą walkę stoczy kolejny zawodnik Akademii Muay Thai Kielce. Karol Betlejewski zmierzy się na III Warszawskim Turnieju Muay Thai w formule full contact.

- Turniej Pierwszych Walk to świetna okazja do konfrontacji umiejętności Karola. Nie wiemy jeszcze, kto będzie jego przeciwnikiem w kategorii wagowej 64 kg, ale na tę chwilę nie ma to większego znaczenia. Stan przygotowań Karola uważam za bardzo dobry. Jest odpowiednio wytrenowany kondycyjnie, znakomicie radzi sobie na sparingach. Nie możemy się doczekać jego debiutu – podkreśla trener Bartłomiej Miniszewski z Akademii Muay Thai Kielce.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group