II Memoriał im. Jarka Tkaczyka wkrótce w Kielcach

10-10-2014 16:53,

Już wkrótce odbędzie się II Memoriał im. Jarka Tkaczyka w piłce ręcznej chłopców. Turniej zostanie rozegrany w dniach 24-25 października. Wstęp na mecze, które będą rozgrywane w hali kieleckiego gimnazjum numer 7 i Politechniki Świętokrzyskiej, jest bezpłatny!

Wydarzenie to ma uczcić pamięć zmarłego w poprzednie wakacje Jarosława Tkaczyka, który był wieloletnim zawodnikiem, a później trenerem grup młodzieżowych w kieleckim Vive.

Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych: junior młodszy (rocznik 1998 i młodsi), oraz młodzik (rocznik 2000 i młodsi).

Swój udział w Memoriale potwierdziły już ekipy KS Vive Tauronu Kielce (2 zespoły), ChKS Łódź, Stali Mielec, Padwy Zamość, UKS Nike Ciechanów, Unii Lublin i Bursy Puławy (junior młodszy), a także trzy drużyny Vive Tauronu, Wisła Płock, ChKS Łódź, UKS Nike Ciechanów, Anilana Łódź oraz KSSPR Końskie (młodzik).

Pierwsza edycja tego turnieju odbyła się w listopadzie poprzedniego roku. Wówczas w roczniku 1998 wygrało Vive Targi Kielce, zaś w roczniku 1999 Lider Radom.

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group