Sparing z Widzewem okupiony kontuzją Dejmka. Bezbramkowo na Arenie Kielc

06-09-2013 14:44,

To nie było spotkanie, które mogło elektryzować kibiców zgromadzonych na Arenie Kielc w piątkowe popołudnie. Korona nie zrewanżowała się Widzewowi za niedawną ligową porażkę i zremisowała z nim 0-0. Złą wiadomością dla trenera Jose Rojo Martina jest z pewnością fakt, że groźnie wyglądającego urazu po faulu Alena Melunovicia nabawił się Radek Dejmek.

odśwież

Koniec - Na Arenie Kielc nie padły żadne bramki. Za uwagę dziękuje Marcin Długosz.

90. min. - Zaraz ostatni gwizdek sędziego.

89. min. - Tu już się chyba nic nie zmieni.

86. min. - Kowalski w świetnej sytuacji po wrzutce Rybickiego strzela wysoko nad poprzeczką bramki Korony.

85. min. - Łukasz Staroń groźnie szarżował, ale jego strzał dobrze obronił Małkowski.

83. min. - Mimo że to tylko sparing, to jest ostro. Teraz "żółtko" za faul zarobił Pyłypczuk.

82. min. - Alex Bruno ładnie do Mariusza Rybickiego, ale "łódzkiego Neymara" (hehehehehe) zatrzymuje Lenartowski.

80. min. - Jest dziś na meczu kilku fotoreporterów... W tym Mateusz Kępiński :)

79. min. - Gołębiewski podchodzi do rzutu wolnego z 25 metrów i komentarz kibica: "Aż się boję patrzeć, co on zrobi!". Koniec końców nie było tak strasznie, strzał wprost do rąk Krakowiaka.

78. min. - Mateusz Stąporski został sfaulowany przez przeciwnika i stwierdzamy po okrzykach, że nadałby się do opery :)

75. min. - Po zejściu Angielskiego w pomocy ciagle gra Daniel Gołębiewski. W ataku biega Pavol Stano. Pyłypczuk na lewej obronie

74. min. - Sylwestrzak szybszy od Bruno.

71. min. - Staroń i Augustyniak zmieniają Mantecę i Bartkowski.

70. min. - Gołębiewski centruje przewrotką, piłkę zgrywa Stano, a neicelnie uderza Kuzera.

69. min. - Pyłypczuk zmienia Angielskiego.

67. min. - Kolejna akcja Alexa Bruno. Tym razem Brazylijczyk nieptorzebnie uderzał, w dodatku niecelnie, zamiast podać do Alberta Manteci.

65. min. - Piłkarze przerwę spowodowaną uraze Angielskiego wykrozystują na uzupełnienie płynów. Z napastnikiem z Kielc wszystko jednak w porządku.

63. min. - Sierpina wrzuca w pole karne, ale Angielski uderza w ekwilbrystyczny sposób nad poprzeczką.

62. min. - Żółta kartka dla Bartkowskiego za faul na Stąporskim. Skrzydłowy Korony po udzieleniu małej pomocy medycznej wraca do gry.

61. min. - Chyba pierwszy celny strzał w tym meczu "żółto-czerwonych". Autorem Daniel Gołebiewski. Pewnie obronił Krakowiak.

60. min. - Tak w przerwie rozmawiali trener Michał Adamczewski i Mateusz Mazur. Być może młody bramkarz dostanie dziś szansę gry.

58. min. - Mariusz Rybicki zmienia Aleksjeja Visnakovsa.

57. min. - Żółta kartka dla Kuzery. Sparing bo sparing, ale walczyć trzeba! :)

55. min. - Alex Bruno w pełnym beigu podaje do Aleksjeja Visnakovsa, ten łamie akcję do środka pola karnego, ale strzela tak, że piłkę spokojnie chwyta bramkarz Korony.

53. min. - Korona powoli opanowuje sytuację po nerwowym początku. Gracze z Kielc starają się spokojnie rozgrywać piłkę.

50. min. - Bliźniacza sytuacja do tej sprzed momentu. Tym razem z rzutu wolnego słabo uderza Alex Bruno.

48. min. - Tomasz Kowalski po ziemi, ale w znacznej odległości od bramki Małkowskiego.

47. min. - Jovanović fauluje centymetry przed linią pola karnego Korony, za co dostaje żółtą kartkę. Spora szansa przed goścmi.

46. min. - Mecz wznowiony. W Widzewie Kaczmarka zmienia Kowalski i Krakowiak Mielcarza.

Przerwa - Adrian Uniat ma 16 lat (rocznik 1997). Jak na swój wiek i fakt, że to jego pierwsze przetarcie na tym poziomie, to w pierwszej połowie wypadł całkiem w porządku.

Przerwa - Korona w pierwszej połowie atakowała niemrawo. Widzew z kolei wyprowadzał groźne kontry, a przed przerwą przejął inicjatywę. Kielczanie mają jeszcze tylko dwóch rezerwowych: bramkarza Mazura i Pyłypczuka. W drugiej połowie "złocisto-krwiści" wystąpi zatem w niemal identycznym składzie.

45. min. - Rzut wolny dla Widzewa blisko pola karnego z lewego sektora boiska. Z futbolówką minął się jednak Michał Płotka.

44. min. - Próba podania Jovanovicia za plecy obrońców zakończona dobrą interwencją jednego z defensorów gości.

42. min. - Ciągle przy piłce utrzymują się łodzianie.

40. min. - Nie wiemy o czym Jose Rojo Martin rozmyślał przed meczem, ale teraz na pewno w głowie może mu siedzieć sprawa z urazem Dejmka.

39. min. - Inicjatywę na koniec pierwszej połowy przejął Widzew. Przed chwila niecelnie z dystansu uderzał Okachi.

37. min. - Piłka po dośrodkowaniu Marcina Kaczmarka ląduje bezpiecznie w rękawicach Małkowskiego.

36. min. - Po rożnym dla Widzewa kontratak wyprowadził także kielczanie, ale nie przyniósł on oim korzyści.

33. min. - Po rzucie wolnym dla Korony w okolicach pola karnego Widzewa groźna kontra gości... Podanie po ziemi ze skrzydła Kaczmarka trafia do Alexa Bruno, ale Brazylijczyk zachował się źle i nie pokonał Małkowskiego. W defensywie sytuację uratował "Jova".

31. min. - Na placu gry pijawia się zatem Albert Manteca.

27. min. - To się nagrał Melunović... Piłkarz Widzewa dostał drugą żółtą kartkę za faul i musi opuścić boisko. Sedzia Marcin Szrek podbiegł do ławek rezerwowych zapytać się trenerów, czy za Melunovicia może wejść rezerwowy. Martin odpowiedział wymownym "Si, si, si" :).

26. min. - Uniat szukał Sierpiny prtostopadłym podaniem, ale zagrał piłkę trochę za mocno. Piłkarz wzięty na to spotkanie z rezerw jest dość widczony.

25. min. - "Sierpinka" wykonywał rzut wolny po faulu Okachiego na Jovanoviciu. Zacentrował on do Stano, ale Słowak źle zgrał piłkę do srodka pola karnego.

24. min. - Dobry zwód Sierpiny na skrzydle zakończony dośrodkowaniem, ale niecelnym.

23. min. - Akcja kielczan zakończona faulem Gołębiewskiego i stratą piłki.

22. min. - Nudniejszy okres spotkania.

20. min. - Trójkowa akcja Leimonas - Visnakovs - Bruno zakończono strzałem tego ostatniego. Na posterunku czuwa jednak Małkowski.

18. min. - Za kontuzjowanego stopera wchodzi Artur Lenartowski.

15. min. - Czech niestety musi opuścić boisko. Głupota Melunovicia może mieć poważne konekwencje dla Dejmka.

14. min. - Melunović bardzo, bardzo ostro potraktował Dejmka przy linii środkowej. Defensor Korony leży z grymasem bólu na twarzy. Nie wygląda to dobrze... Żółta kartka dla piłkarza łodzian.

13. min. - Niecelne podanie Płotki z prawego skrzydła.

10. min. - Z pomocy medyków skorzystać musiał Dejmek, ale z Czechem już wszystko w porządku.

9. min. - Uniat uderzał sprzed "szesnastki", ale na linii piłki stanął Okachi. Dobra próba młodego piłkarza!

7. min. - Co ciekawe, w środku pola gra dziś Gołębiewski, a na szpicy Angielski ze Stąporskim.

6. min. - Visnakovs chciał wypuścić "w uliczkę" Bruno, ale uczynił to za mocno.

4. min. - Z rzutu wolnego centruje Sierpina, ale obrońcy Widzewa wybijają piłkę na rzut rożny. Korner nie przynosi zagrożenia w polu karnym gości.

3. min. - Alex Bruno biegł prawą stroną boiska, ale został zatrzymany przez Sylwestrzaka.

1. min. - Pierwszy strzał w meczu. Na bramkę Mielcarza, choć tragicznie, uderzał Łukasz Sierpina.

15.00 - Gracze już po rozgrzewce. A tak przygotowywali się do meczu:

14.58 - Witamy z Areny Kielc! Korona przerwę na kadrę wykorzystuje intensywnie, a co! W składzie kilka ciekawych zjawisk - od początku gra młodziutki pomocnik Adrian Uniat z drugiej drużyny, zaś na środku obrony wystąpią razem Dejmek i Stano. Na relację zaprasza Marcin Długosz.

------------

STASIU2013-09-06 14:58:42
Czy czasem Widzew to nie za mocy przeciwnik?Jak nasze gwiazdy rozklepie Kaczmarek z juniorami to wpadną w takiego doła że dobry psycholog nie pomoże.
Michał2013-09-06 15:18:56
Ile ludzi jest na meczu?
lupin2013-09-06 15:21:15
Oj stasiu stasiu
Chapuisat2013-09-06 15:23:18
za mocny rywal na sparing ? pfff wracaj strugać kredki chłopcze lepiej.
Luker2013-09-06 16:30:30
Ojro i Stano zadzwonili do Melunović i Dejmek ma wakacje. Tak sie zalatwia sprawy Kibice!!! Polska to dziki kraj!! ;)
Janek2013-09-06 17:45:38
Byłem na sparingu i widziałem na żywo tą dramatyczną walkę Korony o utrzymanie remisiku. Panie i Panowie z grą naszych piłkarzy jest jeden wielki dramat! W skrócie wyglądało to tak: Trener Pacheta gwiźdze,skacze, gada coś do siebie po hiszpańsku(nikt go nie rozumie) rękami macha na wszystkie strony świata a na boisku totalny chaos, niezrozumienie,zagubienie. Momentami gra Korony wyglądała na prawdę makabrycznie. Po tym co dzisiaj widziałem mowie to z ogromnym bólem serca : Jak nie spadniemy to będzie ogromny cud.
KryWoj2013-09-06 18:12:48
A najfajniej było jak trenejro tłumaczył coś roześmianemu liniowemu...
Luker2013-09-06 18:15:01
@Janek, dzięki za obiektywną relację. Widzieliśmy, już zalążek I Ligi w meczu z Podbeskidziem. Mieli więcej sytuacji bramkowych niż w poprzednich 5 meczach razem. 4 mecze i Paczeta wróci do Hiszpanii, a nasza Korona będzie na garnuszku miasta po wsze czasy. Brawo zarząd!!!!
vini vidi2013-09-06 18:15:34
tez bylem. odczucia podobne jak Janek. katastrofa. Gołąb grał w pomocy. Anglik chyba za wczesnie zeby opierac na nim atak. zadnej piłki chlopak nie wywalczyl. serce sie kraje!!! inwestorze przybądź. przezylem deja vu. bardzo podobnie jak z podbeskidziem. odnioslm wrazenie, ze w II polowie znowu zabraklo pradu. no ale moze szykujemy druzyne do rozgrywek rugby:-)
as2013-09-06 18:52:34
z tego chleba mie bedzie ,trzeba zostwić 3,4 zawodników reszte rozgonić trzy razy prosto piłki nie potrafią kopnąć to jest kpina z kibiców i mieszkanców naszego miasta ze takie zera zarabiają grubą kase nic w zamian nie dając
Ryj2013-09-06 20:09:10
Panowie! wszyscy na Legię pod stadion, a kobyła i chojna się lepiej nie pokazują! won z naszego klubu!!!!
Adrian2013-09-06 20:31:17
Byłem,widziałem.Powiem tak....przygotujcie się na spadek w tym sezonie
CKunios2013-09-07 12:16:38
OSTATNIM DEBILIZMEM było zatrudnienie trenera, który kompletnie nie zna realiów polskiej piłki...zamiast zatrudnić trenera z Dolcanu na przykład. OSTATNIM DEBILIZMEM jest robienie dymu wokół klubu kiedy potencjalny inwestor jest na horyzoncie (jeśli takowy jest). Przecież 8-9 na 10 artykułów w median są negatywne i nie zachęcają do przejęcia klubu. Wszystko to ZALATUJE WIELKĄ AMATORKĄ...i czasem wydaje mi się, że 100 razy lepiej potrafiłbym zarządzać Koroną...choć żadnego doświadczenia w zarządzaniu nie mam...kierując się zwykłym zdrowym rozsądkiem. Korono...trzymaj się
CKunios2013-09-07 12:23:48
STASIU2013-09-07 13:05:27
No to z ległą jakaś 5 w plecki.
Luker2013-09-07 20:32:19
Ja stawiam u buka 0:5. Chce mieć fajnego Sylwestra i muszę mieć kasę na niego, a jak wiadomo obstawianie porażek Korony to pewna kasa w kieszeni. Szczególnie, że "Ostrowiecka Czerwona Kobyła" z tylnego siedzenia kieruje drużyną.
yogi2013-09-07 21:03:35
Adamczewski do sezonu przygotowywal Miedz.Do dzisiaj odbija sie im to czkawka.Chojnowski i Kobyla postawili na niego,ot profesjonalisci.
ja2013-09-07 23:40:15
jaki kurs na wygraną Legii z handicapem +3 ?
dip2013-09-08 00:15:30
Luker ty pierwszy krzyczales "wywalic Ojro" wiec teraz powinienes byc zadowolony !! Jeszcze wszyscy wspomna jak dobrego trenera miala Korona...
Luker2013-09-08 22:07:38
@dip wywalić Ojro-Dzidę, 21xTAK, ale nie krzyczałem "Paczeta przyjdź". Ja na miejscu trenera Korony widziałbym Roberta Podolińskiego, obecnego trenera Dolcanu Ząbki, ewentualnie Probierza. "Na tiki-tace do I Ligi!!!" Hasło tego sezonu dla Zarządu Korony.
dip2013-09-09 08:24:42
a jak wszyscy inni widzieli ze klubu NIE STAĆ na lepszego trenera to Ty marzyles wlasnie o takich nazwiskach. To teraz ciesz się hiszpanską taktyką jak Ojro-Dzida z toną ambicji była zła :P
no stety2013-09-09 10:21:32
Podoliński nie byłby taki drogi,ale władzom Korony chodzi li tylko o to, by Korona swą mierną grą i postawą (która w dużej mierze wywołana jest przez ten zamęt)zniechęciła na dobre wszystkich potencjalnych inwestorów, a wtedy posadki są zachowane i można znowu bawić się w "parodyjne szukanie sponsora"
Paweł2013-09-09 14:56:21
taczki czekają !

Industria Kielce potwierdziła złożenie protestu do Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej w sprawie sytuacji z końcowych sekund ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów z Magdeburgiem.
Za nami rozgrywana w środku tygodnia 26. kolejka RSActive IV ligi. Korona II Kielce pokonała 2:1 wicelidera AKS 1947 Busko-Zdrój. Orlęta triumfowały natomiast w Klimontowie 5:4.
Gorąco było nie tylko podczas meczu między Puszczą Niepołomice, a Koroną Kielce. Po spotkaniu doszło do niebezpośredniej konfrontacji trenera Kamila Kuzery ze szkoleniowcem gospodarzy. Dziś sternik żółto-czerwonych ponownie odniósł się do sprawy.
W czwartkowy (2 maja) poranek na autostradzie A2 doszło do zderzenia tira z busem, którym podróżowało ośmioro fanów Industrii Kielce. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. – Będziemy robić wszystko, aby utrzymać się nawet przed tą ostatnią kolejką – powiedział przed spotkaniem Jakub Łukowski, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. Kamil Kuzera przedstawił sytuację kadrową „żółto-czerwonych” przed tym starciem.