46'  Jacek Kiełb
8' Michał Janota
 Daniel Gołębiewski

rezerwowi:
8' Ołeksiej Szlakotin
46' Łukasz Sierpina
Bartosz Kwiecień
80' Mateusz Stąporski
Karol Angielski
Przemysław Trytko

odśwież

Koniec: Powiedzieć, że korona zagrała fatalny mecz to nic nie powiedzieć. Kielczzanie wracają do Kielc bez punktów. Za uwagę dziękuje Mateusz Buchta.

90.min - Sędzia dolicza 4 dodatkowe minuty do regulaminowych 90. Walczyć Korona! Walczyć!

90.min  Czy Koronę będzie jeszcze stać na choćby jedną akcję. Wszyscy życzylibyśmy sobie powtórki z końcówki pierwszej połowy.

88.min - Nietypowy obrazek na boisku. Na prawej obronie w drużynie Korony od kilkunastu minut biega Paweł Soboleewski.

86.min - Oddala się remis w tym meczu. Kielczanie nie mają pomysłu na rozmontowanie Widzewa.

84.min - Rzut rożny dla Korony rozegrany fatalnie... Z akcją ruszył Kaczmarek, ale jego szarże zatrzymali obrońcy złocisto-krwistych.

77.min - Miała okazje Korona ( słupek po strzale Golańskiego), ale to Widzew zdobył bramkę. Dobrym strzałem zza pola karnego popisał się Visnakovs i 2:1 dla gospodarzy.

69.min - Kielczanie zepchnięci do defensywy. Nie jest to typowa obrona Częstochowy, ale gospodarze coraz śmielej poczynają sobie pod naszą bramką.

66.min - Teraz na bramkę Korony oddawał Augustyniak. Jego uderzenie podobnie jak przed momentem okazało się niecelne.

64.min - Dużo fauli mamy dziś w tym spotkaniu. Tym razem ostre wejście zawodnika Korony. Strzał z rzutu wolnego Batrovicia zaskakuje Aleksa Szlakotina. Nasz bramkarz ma jednak na tyle szczęścia, że piłka przelatuje nad poprzeczką.

60.min - Korona w natarciu! Po raz kolejny próbuje Jovanović , ale jego strzał jest niecelny.

57.min - Poziom kultury miejscowych kibiców nie jest "najwyższy". Co chwila wyzywany jest Paweł Golański. Piłkarz Korony jednak na te okrzyki nie reguje. Najlepszą odpowiedzią będzie dla nich najpewniej kolejna bramka.

54.min - Kolejne ostre zagranie Widzewa. Wślig Visnakovsa zostaje oceniony na żółtą kartkę.

51.min - Groźna akcja Korony! Zza pola karnego na strzał decyduje się Vlastimir Jovanović, ale jego uderzenie przelatuje obok bramki.

50.min - Seria ostrych zagrań gości. Kartką ukarany jeden z graczy gospodarzy. Decyzje sędziego powodują ogromne poruszenie na trybunach. Pretensje są jedna jaknajbardziej niesłuszne.

48.min - Rzut wolny dla Widzewa z 25 metra. Wrzutkę Kaczmarka w pole karne psuje jednak jeden z jego kolegów.

46.min - Rozpoczynamy drugą połowę pojedynku Korony z Widzewem. W przerwie Leszek Ojrzyński dokonał jednej zmiany. Na boisku melduje się Łukasz Sierpina, który zmienia Jacka Kiełba.

Przerwa:  W ramach nudy w przerwie meczu fotka z trybun:

Przerwa: Początek meczu fatalny.. końcówka pierwszej połowy piorunująca! Wracamy do gry i te kolejne 45 minut będzie napewno pasjonującym widowiskiem! Widzew będzie chciał wykorzystać grę w przewadze, kielczanie z kolei powalczą niesieni tą kapitalna bramką Pawła Golańskiego.

45.min + - GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!  ALEŻ ZAKOŃCZENIE TEJ PIERWSZEJ POŁOWY. KAPITALNY STRZAŁEM Z RZUTU WOLNEGO POPISUJE SIĘ PAWEŁ GOLAŃSKI I UCISZA TRYBUNY PRZY ALEI PIŁSUDSKIEGO!  BRAMKA DO SZATNI W WYKONANIU KORONY! WCIĄZ JEST NADZIEJA NA PIERWSZE 3 PUNKTY NA WYJEŹDZIE!

45.min + - Kielczanie szukają swojej szansy. Teraz w okolicach 30 metra od bramki Mielcarza faulowany był jedenj z zawodników Korony.

45.min + - Do pierwszej połowy sędzia Raczkowski dolicza jeszcze 6 minut. Korona ciągle walczy, ciągle próbuje zdobyć tę wyrównująca bramkę.

45.min - Ostry wślizg Jacka Kiełba na Patryku Stępińskim. Pomocnik Korony ogląda za niego żółtą kartkę.

44.min - Rzut wolny dla gospodarzy z 30 metrów po którym groźny strzał na bramkę Szlakotina oddaje po raz kolejny Phibel.

42.min - Rozgrzwkę w ekipie złocisto-krwistych rozpoczęli tymczasem Mateusz Stąporski, Łukasz Sierpina i Przemysław Trytko. Czy któryś z nich pojawi się na boisku i odmieni losy tego spotkania? Miejmy taką nadzieje!

40.min - Groźnie pod bramką Korony! Dośrodkowanie rzutu rożnego trafia na głowę Thomasa Phibela, ale jego strzał powędrował obok bramki Korony.

38.min - Ostre powietrzne starcie Phibela i Golańskiego. Co ciekawe inne o wiele lżejsze przewinienie zostało chwile później zakwalifikowane przez sędziego jako faul.

33.min - Szczerze mówiąc Widzew nie jest póki co wcale aż tak lepszy od Korony. Poza akcją z początku meczu, gospodarze nie prezentują jakiegoś wysokiego poziomu piłkarskiego.

30.min - Ma teraz nielada orzech do zgryzienia szkoleniowiec Korony. Jak tu zaskoczyć Widzew? Kogo wpuścić? Co zmienić?

27.min - Żółta kartka dla Daniela Gołębiewskiego za faul w środku boiska. Sędzia Paweł Raczkowski wykorzystuje tę przerwę i pozwala piłkarzom na uzupełnienie płynów.

25.min - Już wydawało się, że nudniejszego fragmentu tego spotkania nie będzie, a tu tymczasem Marcin Kaczmarek sprytnym dryblingiem minął kilku graczy Korony i oddał groźny strzał na bramkę Aleksa Szlakotina.

23.min - Dziś po raz pierwszy w tym sezonie mamy okazję zobaczyć nowe wyjazdowe komplety strojów Korony. Prezentują się one oto tak:

20.min - W poczynaniach złocisto-krwistych jest dziś dużo nerwowości. Ten początek mógł w sumie w pewnym sensie ich zdeprymować, ale gospodarze momentami grają równie niedokładnie.

15.min - Przepraszam za te przerwy w relacji, ale sprzęt zaczyna płatać figle. Kielczanie próbują skonstruować  jakąś dobrą akcję, ale często wszystko kończy się tuż przed bramką Mielcarza.

8.min - No i niestety... mimo próby psychologicznej gry na czas kieleckiego bramkarza, Visnakovs pewnie wykorzystuje rzut karny 1:0 dla Widzewa...

3.min - W związku z tymi wydarzeniami Leszek Ojrzyński zdejmuje z boiska Michała Janotę i wpuszcza na bramkę Aleksa Szlakotina.

1.min - Fatalny początek meczu dla ekipy Korony. Akcja gospodarzy prawą stroną, wrzutka w pole karne Małkowskiego. Ten mija się z piłką i jest zmuszony do faulu na Marcinie Kaczmarku. Karny dla Widzewa.

17.55 - A tak tuż przed pierwszym gwizdkiem na trybunach wypatrzyliśmy takiego oto sympatycznego pana. Jak widać po jego szaliku można kibicować obydwu drużynom.

17.50 - Łódź nie była by Łodzią bez problemów z internetem. Ale już wszystko ogarneliśmy! Piłkarze już zeszli do szatni, więc czekamy już tylko na pierwszy gwizdek arbitra.

17.45 - Na trybunach póki co mówiąc kolokwialnie "nie ma szału". Szkoda, że spotkania tego nie obejrzą na miejscu fani Korony, gdyż od lat sektor gości jest tutaj " w przebudowie".

17.42  - W ekipie z Łodzi do łask wrócił z kolei Thomas Phibel. Francuz został niedawno zawieszony przez władze klubu za samowolne przedłużenie urlopu. Jego obecność w składzie szczególnie zaskoczyła miejscowych fanów.

17.39 - Znamy już składy obu ekip na to spotkanie. To co interesuje najbardziej wszystkich fanów Korony to fakt, że w miejsce kontuzjowanego Tomasza Lisowskiego od pierwszych minut wybiegnie dziś Kamil Kuzera.

17.28 - Gdzie jak nie tutaj! Łódź jest idealnym miejscem dla naszego zespołu do przełamania niechlubnej passy bez zwycięstwa na wyjeździe! Mateusz Buchta! Witam i zapraszam na dzisiejsza relację Scyzorykiem wyryte! ze spotkania Widzew Łódź - Korona Kielce.

16.00 - Nie tak kibice „żółto-czerwonych” wyobrażali sobie starcie z Wisłą Kraków. Porażka z „Białą Gwiazdą” zabolała Koronę Kielce tym bardziej, że została odniesiona w bardzo pechowych okolicznościach. Teraz przed podopiecznymi Leszka Ojrzyńskiego kolejne wyzwanie. Czy sprostają oni w Łodzi Widzewowi, który przez wielu ekspertów wymieniany jest w gronie potencjalnych spadkowiczów? Przeczytaj zapowiedź spotkania!

Luker2013-08-03 18:13:12
Kilka lat temu awansowaliśmy kosztem Widzewa do e-klasy. Resztę sami dopiszcie.
bartildo2013-08-03 18:14:06
Stary chlop, doswiadczony a w 2 minucie jak dziecko fauluje i nie dosc ze od poczatku w 10 to jeszcze 1:0 juz lepiej bylo puscic ta bramke. Szkoda slow dno i wodorosty
slavko2013-08-03 18:21:37
Nosz ku..a dejavu jak w tamtym sezonie, tylko czekać drugiej czerwieni dla bocznego obrońcy i drugiego karnego. Teraz rozumiem w pełni tych co mówili żeby radni nie głosowali za dodatkową kasą dla Korony. To jest demotywator jak ch..j. Po co się męczyć na boisku, prezio pobiegnie do WeLa i kaska będzie. Widzew gra młodzieżą i jakoś to wychodzi, a u nas sami przepłacani najemnicy !!!!!!!
rupal2013-08-03 18:31:43
zamiast zdjac jednego z dwoch defensywnych pomocnikow lub obronce to on zdejmuje ofenywnego Janote??? czego my bronimy?
mm2013-08-03 18:34:06
co za idio... zmienil Janote!!!!tragedia.panie treneze to juz koniec pana w kielcach.tragedia i nic wiecej.za mecz z wislom i dzis z Widzewem to 0 wyplaty.dno.
QIQO2013-08-03 18:44:34

temu panu już dziękujemy, może wśród kiboli się sprawdza ale nie na bramce
Slavko2013-08-03 18:45:29
Co ty bredzisz Luker, Jaka w tym nasza wina że PZPN odwołał baraże. Nie ma co się wcinać między wódkę i zakąskę, to jest sprawa między PZPN-em a Widzewem.
Co do zmiany, to kolejna niezrozumiała i nietrafiona zmiana, Kuzi na 100 % nie wytrzyma kondycyjnie całego meczu i będzie okazja do kartkowania. Co gorsza brak pomysłu na grę i kolejny mecz jesteśmy wolniejsi od przeciwników.
mwilu2013-08-03 18:47:32
Gry Korony nie da się oglądać. Oglądanie tego meczu to jak tortury. Ojrzyński po raz kolejny zdejmuje Janote, pewnie zaraz wpuści Sierpine i Stąporskiego, którzy jeszcze nigdy nic nie pokazali i nigdy nie pokażą, bo są miernymi piłkarzami. Dno
yogi2013-08-03 18:48:24
Krew mnie zalewa idiota Malkowski,.na la
wie supertalent Trytko,przewracajacy sie o wlasne nogi Staporski,pedziwiatr Sierpina,a gdzie nasza mlodziez?jak nie z juniorami Widzewa to z kim?
olek2013-08-03 18:51:57
Ojrzyński Twój czas się skończył.z ostatnich 10 meczów wygrałeś jeden!!!
dziennikarze2013-08-03 18:57:41
a to wy nie wiecie że Widzew też ma żółto-czerwone szaliki z napisem "WIDZEW" ?
kibic profesor2013-08-03 18:58:37
Rzeczowniki rodzaju żeńskiego zakończone na -j bądź -ja, które występuje po samogłosce, mają w D., C. i Ms. zakończenie -i.
Poprawna forma zapisu "aleji" to "alei".
slavko2013-08-03 19:07:37
Niioo asiory już się grzeją, Stąporski i Trytko. Akurat zostały dwie zmiany. Jeżeli po meczu znowu będzie gadka, że byliśmy lepsi to ja idę do okulisty. Jeden fartowny strzał za 45 minut.
PATAŁACHY2013-08-03 19:09:46
CO ROBICIE CO WY ROBICIE BRAWO KUZWA MAŁKOWSKI NIE WYTRZEZWIAŁES JESZCZE ZAL PATRZEC
...2013-08-03 19:56:44
nie ma zawodnikow do grania: Sierpinia, Staporski, co to jest? Najwieksze topole w Kielcach, zagrac mlodzieza moze ambicja powalcza to co dzisiaj sie wyprawialo to jest kpina, malkowski kara od klubu
mmm2013-08-03 19:58:19
za co oni kase biora??!!!tragedia kalectwo i nic wiecej!!obrona to jest dno tak jak caly zespol!!panie choinowski panie kobylanski idz ta w pizd...!!!
mmm2013-08-03 20:02:30
scyz772013-08-03 20:04:58
Kopacze Korony nadajecie się do piłki (tej do drewna),więc do tartaku proponuję się przenieść
Fan2013-08-03 20:05:31
Ojrzynski out!
Kubala2013-08-03 20:09:41
Co to jest Lenartowski?? Haha z juniorami... :D Przecież to jest wstyd na całą Polske!!
slavko2013-08-03 20:10:21
No to teraz pewno usłyszymy: że kartka i karny ustawiły mecz. Nie stać nas na ekstraklapę, rozgonić to towarzystwo. Gra jak w 3 lidze, a kasa jak w czołowej ekipie ekstraklapy. Jeden celny strzał przez 90 minut, to się w pale nie mieści. Z rzeką 3 strzały w światło i 3 gole tracimy, dziś to samo. Wszystko co leci w światło trzepie się w sieci. Skończyła się pewna formuła pora zmian, martwi tylko to że rezerwy dostają manto od kogo popadnie.
o rany2013-08-03 20:10:31
Ojrzyńskiemu mylą się rugby z piłką nożną, choć w rugby też używa się intelektu w trakcie gry.
To co robi on i drużyna pod jego natchnieniem to totalna amatorszczyzna. Dzieci grają bardziej rozumnie.
mm2013-08-03 20:10:44
slavko tyle, że cały mecz w dziesiątkę i na to też weź poprawkę.
Miro2013-08-03 20:10:54
Najgorszy polski obrońca to Malarczyk
Gol Garguły na 2:1 dla wisły - Malarczyk kryje na radar - strzał Garguły super, ale obrońca powinien być bliżej
Dzisiaj przy strzale Visnakovsa Malar znowu kryje na radar.
Z takim obrońcą będzie bardzo kiepsko
J2013-08-03 20:13:59
dzida masz jaja odeidz!!!
mm2013-08-03 20:14:40
Po raz kolejny super początek. Czerwona i bramka a później trzeba gonić w "10". Już to widziałem nie raz i nie dwa.
M_W 19732013-08-03 20:23:40
Ojrzyński out!!!!
ss2013-08-03 20:28:09
dno!! niech ojrzynski juz idze do tego zaglebia...
LuCk2013-08-03 20:32:04
Luker, nie świruj, co ma Widzew do dzisiejszej gry Korony. Poza tym mieliśmy grać wówczas baraż z Cracovią i wcale Korona nie zabiegała aby go nie rozegrać !!
tak2013-08-03 20:48:02
robta tak dalej. bedzie ladny stadion w 1 lidze.
arczi2013-08-03 20:59:18
ku.wa mam tego dość
hucpa2013-08-03 21:24:52
Nie będę kopał leżącego
casper2013-08-03 21:30:47
co robo alkoholik Kuzera w pierwszym skladzie? w jakim celu przyszedl Sylwestrzak albo ten czech?
ile bramek zqawini nam jeszcze wieczny talent Malarczyk?
zal na to patrzec
Trener Ojrzyński to dobry motywator ale taktyk z niego zerowy
PANIE TRENERZE CZAS pANA JUZ MINAŁ
KORONA POTRZEBUJE INNEJ MYSLI TRENERSKIEJ I PRZEDE WSZYSTKIM LUDZI ZNAJACYCH SIE NA PIŁCE W ZARZADZIE
qiqo2013-08-03 21:36:39
do pierwszej ligi można wejść także kółkiem gospodyń wiejskich z Bielin, będzie taniej, wyp.....lić wszystkich dyscyplinarnie cały ten ODDZIAŁ GERIATRYCZNY KORONA KIELCE łącznie z zarządcami tego oddziału, w 3 lata to nawet szympans się nauczy pewnych schematów, tu widzę żadnych schematów już nawet nikt nie ćwiczy bo nikt tego nie zapamięta, kto strzelił w ostatnim meczu 2 bramki dla Widzewa ? Aha czyli tego zawodnika nie kryjemy indywidualnie bo statystycznie już nic nie strzeli do końca sezonu, wow ale niespodzianka coś ustrzelił ale farciarz, powiedział trener po meczu. Taktyka, pomysł na grę, schematy, zmiany w momentach krytycznych, reakcja na boiskowe zdarzenia. Panie Ojrzyński, siadaj PAŁA.
hucpa2013-08-03 21:58:01
Koniec miłości do Korony?
Ubliżaliście mnie a teraz swoim pupilom ? Co z was za kibice ? Chorągiewki a nie kibice.
hucpa2013-08-03 21:58:11
ck2013-08-04 00:37:07
ten pan w szaliku na zdjęciu ma szalik Widzewa Łódź. a że kolory podobne...to nie powod by go na naszym portalu lansować...
tl63ok2013-08-04 05:50:03
A za co dziś głaskać? Tu jest różnica, że nawet jak można było pogłaskać, to takie trole jak hucpa zawsze robiły to pod włos
Icek Filsonowicz2013-08-04 08:17:31
nie mamy bramkarza,mamy jednego niezłego obrońcę(Golo....Stano leci po równi pochyłej,Malar zawala bramki notorycznie),dwóch pomocników(Sobol,Jovka) i tyle.Jak żyć panie premierze??? trzech grajków to za mało
Kibic Korony2013-08-04 09:26:53
W Kielcach jest tylko Korona ,Zbyszek trzymaj się .
wierzący2013-08-04 13:59:49
leszek idź na pilgrzymke
boyka2013-08-05 11:30:13
to co pikole, zwalniamy Leszka nie ? Korona to my i wasze wieczne żale nic nie zmienią, wracajcie na swoje tragi vive riham tyskie gol, oni przecież zawsze wygrywają!
maillot Pologne2013-08-11 18:55:47
maillot foot ukraine2013-08-21 23:38:54
/*.html?view=
personalizar camiset2013-09-08 01:50:32
Good blog! I truly love how it is easy on my eyes and the data are well written.
sac chanel boy prix2013-09-23 20:04:29
post.php?action=reply
botte ugg neuve2013-10-19 13:40:24
Nice…thanks for this.
ugg bebe2013-10-19 22:29:56
naturally like your web site but you have to check the spelling on several of your posts. Several of them are rife with spelling issues and I find it very bothersome to tell the truth then again I will certainly come back again.
bJodNKFEt2014-10-01 02:48:37

W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. – Będziemy robić wszystko, aby utrzymać się nawet przed tą ostatnią kolejką – powiedział przed spotkaniem Jakub Łukowski, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. Kamil Kuzera przedstawił sytuację kadrową „żółto-czerwonych” przed tym starciem.