Juniorzy MKK MDK Kielce jadą na turniej do Łodzi

20-09-2011 14:45,

W dniach 2325 września 2011 roku drużyna juniorów MKK MDK Kielce weźmie udział w Turnieju Koszykówki Juniorów o Puchar Prezesa ŁZKOSZ. W turnieju oprócz MKK MDK Kielce zagrają: MKK MDK Konin, KS Stal Ostrów Wielkopolski, Spójnia Stargard Szczeciński, ŁKS Łódź i  SKS Start Łódź.

W poszczególne dni turnieju MKK MDK Kielce zagra:

piątek, godz. 14.00 MKK MDK Kielce  KS Stal Ostrów Wielkopolski

godz. 18.00 MKK MDK Kielce  SKS Start Łódź

sobota, godz. 08.30  MKK MDK Kielce  ŁKS Łódź

16.30 MKK MDK Kielce  MKK MDK Konin

niedziela, godz. 10.30 MKK MDK Kielce  Spójnia Stargard Szczeciński

Drużyna na turniej jedzie pod wodzą nowego trenera oraz po ciężkim okresie przygotowawczym. Materiał zebrany podczas meczów będzie bezcenną wskazówką dla trenera Roberta Ziemskiego i zawodników. Pokaże, w jakim miejscu znajduje się drużyna przed rozpoczynającymi się w październiku rozgrywkami ligowymi.

Zespołowi pozostaje życzyć dobrej gry i zwycięstwa w turnieju.

Wasze komentarze

miernikos2011-09-23 10:11:10
Szacun dla MDK-u. dostali zaproszenie na turniej, gdzie wystąpią czołowe młodzieżowe kluby polskie.
bcvqyjmh2011-09-25 08:04:08
mirUyI <a href="http://asiikkxyjsfh.com/">asiikkxyjsfh</a>, [url=http://ivdpyjuzlwfr.com/]ivdpyjuzlwfr[/url], [link=http://tyfzpalsaaxt.com/]tyfzpalsaaxt[/link], http://lyqzfqivoqei.com/
nLtVdOxlhIhvqnd2013-03-03 09:25:12
Absolutnie, nie chce być upierdliwy, ale w zeszłym roku też odtrąbiano "sukces”, ale po meczu z Olsztynem czar prysł. A taki Sokołf3w bienaminek i depcze na po piętach. Oczywiście pamiętać należy, że pf3ł zespołu z Sokołowa to zawodniczki, ktf3re grały w MKK Siedlce. Nie mniej, jeśli jest szansa na awans do I centralnej i dodatkowo pokonać MKK Sokołf3w to jak najbardziej za.PS.Proszę nie odbierać tego, jako atak na MKK Siedlce, piszę porostu o tym, że już kilka lat się biją o awans, a taki Sokołf3w jeden sezon i ten sam efekt. Nie mniej skoro mamy SKK w I lidze, KPS idzie na I ligę, Pogoń do II ligi, to dla czego MKK Siedlce też może być I lidze. Tylko czy zadłużony budżet miasta to wytrzyma ?? Przydałoby się, aby siedleckie firmy bardziej zangarzowały się w sponsoring, kluby nie mogą opierać swojego budżetu na dotacji z UM. Przecież to idą nasze podatki, a za bilety i tak płacić musimy. Więc defakto jesteśmy podwf3jnie "dojeni". Są duże przedsiębiorstwa na terenie miasta, ktf3rych teraz nie będę wymieniał, bo po co mam im robić kryptoreklamę, ktf3re spokojnie mogłyby sponsorować nie jeden siedlecki klub. Ale znając rzycie zainteresowani by byli gdyby, wyłącznie przy transmisji w TV na żywo w stacjach ogf3lnopolskich. A taki "przywilej" mają tylko zespoły w grające ekstraklasie. A pf3ki, co nie mamy w Siedlcach takiego zespołu.Nie mniej życzę MKK Siedlce upragnionego awansu.

Projekt i wykonanie: CK Media Group