Scyzorykiem wyryte! Jeden punkt w Warszawie! Zwycięstwo było bardzo blisko!

18-01-2011 17:20,

Ależ to było dramatyczne spotkanie. Kielczanie prowadzili z "Inżynierami" już 2:1, ale ostatecznie przegrali 2:3. Szkoda zwycięstwa, bo to było w zasięgu "Farciarzy", ale ważny jest 1 punkt zdobyty na obcym terenie!

vs.

AZS Politechnika Warszawska - Fart Kielce 3:2
(25:23, 15:25, 22:25, 25:22, 15:12)

20.16 - Niestety koniec... Przegrywamy w Warszawie 2:3. Ale brawo dla Farta za jeden punkt! MVP spotkania został Robert Prygiel. Za uwagę dziękuje Mateusz Kępiński.

20.15 - Blok Kreeka...

20.13 - Ależ dramaturgia!!! 12:11 gospodarze powoli tracą głowę!

20,12 - Gramy punkt za punkt, ale wiadomo, że to nie może wystarczyć do zwycięstwa..,

20.10 - Nie trafiają gospodarze!

20.07 - Ależ niewiele brakło, aby Castard zablokował Prygla. Potem as serwisowy Kubiaka i jest 10:5...

20.06 - Niedobrze... 8:4... Będzie bardzo trudno odrobić to w tie-breaku...

20.05 - Aj, to musiało boleć naszych siatkarzy! Fantastyczny atak Kubiaka! 6:4 dla gospodarzy. Czas wziął Daszkiewicz.

20.03 - Długą wymianę niestety skończył Prygiel. 5:4 dla Politechniki.

20:00 - Dziennikarki zgodnie z życzeniem czytelników :) Jakość foty niestety pozostawia wiele do życzenia :) A na parkiecie 3:2 dla Farta!

19.56 - Szczerbaniuk po zagrywce trafia w siatkę i przegrywamy tę odsłonę do 22.

19.55 - Bartman posyła atomową piłkę na 24:21.

19.53 - Niestety jest 23:20 dla Politeczniki, chyba wszystko na to wskazuje, że będziemy oglądać tie-breaka.

19.50 - Sędzia odgwizdał błąd Farta. Nasi siatkarze nie wiedzą co ma na myśli arbiter... Daszkiewicz chce uspokoić swoich podopiecznych i bierze czas.

19:47 - Znowu zapowiada się nerwowa końcówka. Jest po 19!

19.42 - Kolejna piękna wymiana i co najważniejsze po raz kolejny zakończona na korzyść Farta!

19.40 - Fantastyczna obrona Lambourna! Po chwili atak Kapfera i jest po 12!

19.38 - Ależ piękna akcja! Najpierw Kreek zablokował Zniszczoła, ale jeszcze w tej samej akcji nasz środkowy odwdzięczył się siatkarzowi gospodarzy. W międzyczasie piekne ogrony Castarda i Jungiewicza.

19.34 - Bardzo bliski efektownego bloku był Zniszczoł, jednak piłka przeszła na naszą stronę.

19.33 - Fantastyczny serwis Kapfera! Odbitą piłkę próbował ratować Kubiak, ale zamiast tego zdemolował bandę reklamową.

19.30 - Wyrównany poczatek czwartego seta. Nagle jednak zaczęliśmy popełniać głupie błędy i przegrywamy 5:3.

19.26 - Mają luksusy w tej Warszawie… Zawodnicy samochodami wjeżdżają wprost do hali! Oczywiście jak to mieszkańcy stolicy strasznie się z tym obnoszą :)

19.24 - Jest!!! Do Kielc wrócimy dzisiaj z co najmniej jednym punktem!

19.23 - Ludo i Benek!!! Świetnie akcje zakończył Francuz!

19.22 - Benek na bloku! 23:22 dla Farta!

19.21 - Punkt za punkt! Kto zachowa więcej zimnej krwi w końcówce?

19.18 - Ależ niewiele brakło, aby Bartmana zablokował nasz blok. Szkoda, że się nie udało bo jest 20:19 dla AZS-u.

19.16 - Warszawskiej hali jest dzisiaj 1 910 osób. Ostatnia 10 to oczywiścoe najwierniejsi kibice Farta, którzy dają z siebie wszystko!

19.14. - Gospodarze długo nie mogli przedrzeć się przez nasz szczelny blok. Niestety w końcu udało się to kubiakowi.

19.12 - Jungiewicz bokuje Kubiaka, bo chwili Nowak trafia w siatkę po fatalnym ataku.

19.11 - Zacięta walka na siatce wygrana przez "Farciarzy"!

19.09 - "Benek" Szczerbaniuk zakłada czapę Bartmanowi! prowadzimy 12:11!

19.08 - Znakomita obrona Lambourna! Nastepnie kielczanie świetnie obijają blok rywali.

19.05 - Skromna grupa kieleckich dziennikarzy jest jednego zdania. Politechnika jest dzisiaj zdecydowanie do ogrania! Oby tylko nie zaczeła działać u nich zagrywka. Na razie gospodarze mają z tym lekki problem.

19.04 - Kapfer zablokowany. 7:6 dla gospodarzy.

19.02 - Dobrowolski z drugiej linii! Bartman był tak zaskoczony, że nawet nie próbował obronić tej piłki.

19.00 - Wreszcie Szczerbaniuk na bloku! Szybko wróciliśmy z dalekiej podróży.

18.58 - Ciekawe co w przerwie powiedział trener AZS-u Radosław Panas do swoich podopiecznych. Musiało być gorąco, bo gospodarze prowadzą 3:0.

18.55 - Przeglądając ankiety na stronie internetowej Politechniki doszliśmy do wniosku, że siatkarze tego zespołu na zgrupowaniach lubią często spędzać czas grając w popularną odmianę pokera – Texas Hold’em. Tę grę jako ulubioną wskazali: Marcin Nowak, Bartłomiej Neroj, Wojciej Zaliński, Damian Wojtaszek. Aż dziw, że za grą nie przepada Dariusz Szulik, pseudonim „Szuler”.

18.53 - Wygraliśmy 25:15! To był istny pogrom!

18.50 - Kibice Politechniki bawią się znakomicie. Siatkarze już nie za bardzo... 23:12 dla Farta!

18.45 - Statsenko i Neroj w aut! Druga przerwa techniczna, a my prowadzimy 16:6!

18.43 - Cóż tu dużo pisać. Jest świetnie! Po serwisie Jungiewicza i bardzo złym przyjęciu gości prowadzimy 13:5!

18.41 - Castard dskonale na bloku! 10:4! Po chwili Kubiak trafia w aut!

18.38 - Gdy jechaliśmy do Warszawy razem z kibicami Farta dowiedzieliśmy się, że trener Daszkiewicz obraził się na nich za to, że nie pojechali do Wielunia. Sympatycy "Farciarzy" obiecali poprawę i widać, że bardzo pomagają naszym siatkarzom na wyjazdach. Do pierwszej przerwy technicznej prowadzimy 8:3.

18.35 - Bartman trafia w antenkę! 5:1! Po chwili jednak zawodnik gospodarzy rehabilituje się doskonałym atakiem.

18.33 - Inżynierowie zdecydowanie zagubili się na poczatku drugiego seta. My natomiast gramy skutecznie w bloku i dobrze w zagrywce. Dlatego prowadzimy już 4:1.

18.28 - Niestety nie zdołaliśmy wybronić tego seta. Przegrywamy 0:1, ale nasza gra w tej odsłonie pozwala mieć nadzieję, że w kolejnych odsłonach zdołamy odwrócic wynik spotkania.

18.26 - Kibice Farta, którzy zgromadzili się w Warszawie w 10 osób wykorzystali przerwę w dopingu gospodarzy. Oby pomogli naszym siatkarzom, bo jest 24:23.

18.24 - Kapfer do trzech razy sztuka! Nasz siatkarz został dwa razy przyblokowany przez rywali, ale za trzecim razem nie dał już szans "Inżynierom".

18.22 - Zrobiło się niebezpiecznie, bo AZS zdobył dwa punkty z rzędu. Jest 21:19.

18.19 - Za czwartym razem trafił jednak w siatkę... Po chwili Bartman popisuje się blokiem i znowu przegrywamy. To jest bardzo wyrównany set, co byśmy dali, żeby skończył się dla nas happy endem.

18.18 - Pięknie! Farciarze po kapitalnym bloku Zniszczoła wychodzą na prowadzenie 17:16. Castard nie chce zejść z zagrywki!

18.16 - Do drugiej przerwy technicznej przegrywamy 16:14. Ważne jednak, że wciąż mamy kontakt z przeciwnikiem, dlatego wszystko jest jeszcze możliwe w tym secie.

18.13 - O tym, że nie mamy łatwo niech świadczy to zdjęcie :) A na parkiecie niestety dwa serwisy Robera Prygla zrobyły ogromne zamieszanie w naszym przyjęciu. Skutek? 14:12 dla gospodarzy.

18.08 - Fantastyczny serwis Jungiewicza! Do pierwszej przerwy technicznej kielczanie wygrywają 8:6.

18.07 - "Kastrat" zdobywa punkt dla Farciarzy! Kielczanie nadrobili stratę z nawiązką i prowadzą 6:5!

18.03 - A na parkiecie 4:2 dla gospodarzy. Wspanią zagrywką Castarda zaskoczył Kreek.

17.59 - Castard został przedstawiony przez spikera jako "Kastrat". Liczymy na to, że Francuz odwdzięczy się warszawianom świetną grą.

17.56 - Warszawa… jak Warszawa. Ludzie z Kielc nie są tu zbytnio mile widziani:

Mamy nadzieję, że „Farciarze” nie przestraszyli się gróźb „warszawskich cwaniaków” i powtórzą wynik z Hali Legionów :)

17.54 - Zamilkliśmy, bo obie drużyny intensywnie ćwiczyły zagrywkę... Piłki latały koło naszych głów z częstotliwością naboi z karabinu maszynowego. Ale przerwaliśmy!

17.40 - Warszawa ma swoje uroki, ale trzeba przyznać, że kadrę dziennikarską mają bardzo... urodziwą. Otaczają nas w większości piękne reporterki!

17.33 - Jak widać przebiliśmy się przez warszawskie korki i zasiedliśmy już na trybunie prasowej. Jest ona tuż za boiskiem, dlatego trzymajcie również kciuki za nas, abyśmy nie odstali piłką w głowę, a co gorsze w laptopa :)

17.30 - Serdecznie witamy wszystkich kibiców Farta prosto z Hali Widowiskowo-Sportowej w warszawskim Ursynowie! Nasi siatkarze będą chcieli dzisiaj powtórzyć sukces z Kielc, gdzie pokonali Politechnikę 3:1. My oczywiście gorąco trzymamy za nich kciuki!

17.00 - Wszystko jest już jasne – Fart Kielce nie wskoczy do najlepszej „szóstki” PlusLigi i o utrzymanie będzie musiał stoczyć ciężki bój w play-outach. Do końca fazy zasadniczej pozostały jeszcze jednak dwie kolejki. We wtorkowe popołudnie „Farciarze” zagrają na wyjeździe z AZS-em Politechniką Warszawską. I wciąż mają o co grać. Przeczytaj zapowiedź!

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

johnyenglish2011-01-18 17:47:02
chcemy zdjec dziennikarek!
Fartek2011-01-18 17:54:30
wlasnie ! pokazcie te panie :) zobaczymy czy ladniejsze od naszych:P
spostrzegawczy2011-01-18 18:13:46
W składach jest literówka w nazwisku Sławka Jungiewicza ;)
kinga2011-01-18 20:04:28
dziennikarki nic specjalnego... patrząc na to zdjęcie rzecz jasna...
maciuś bądź profesjonalistą i zajmij się meczem ;D ;P
gość2011-01-18 20:05:07
czepiasz się spostrzegawczy :) nie to istotą teraz.
kinga2011-01-18 20:05:23
ren2011-01-18 20:05:28
hm , z calym szacunkiem , bardzo mierna ta WASZA trasmisja , chcecie ogladac dziwczyny ? to prosze na inny serwer , a tu siatkowka powinna krolowac
kinga2011-01-18 20:18:41
no dokładnie... nie dziennikarki wieść prym powinny.
chłopaki trzymam kciuki za Was!!! :)
gość2011-01-18 20:18:44
gość2011-01-18 20:19:30
playmaker2011-01-18 20:21:01
szkoda że tylko 1 pkt ale lepszy rydz nisz nic ale z drugiej ztrony gdyby nie prawdopodobnie sedzia i bardziej uwazna gra w koncówce 4 seta to by były 3 pkt bo bartman i społka nie zaleza do zawodników z chłodnymi głowami :)
kinga2011-01-18 20:21:04
szkoda.. ale wielkie dzięki :)
playmaker2011-01-18 20:21:14
kinga2011-01-18 20:21:32
mekeke2011-01-19 00:57:37
mecz był do wygrania, pozostaje trochę niesmak, bo gra Fartowi dzisiaj leżała...a wracając do dziennikarek to jedna ładna pani też komentowała meczyk...:D
:)2011-01-19 02:04:06
Pani z Końskich:) Pozdrawiam:p

W czwartkowy (2 maja) poranek na autostradzie A2 doszło do zderzenia tira z busem, którym podróżowało ośmioro fanów Industrii Kielce. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. – Będziemy robić wszystko, aby utrzymać się nawet przed tą ostatnią kolejką – powiedział przed spotkaniem Jakub Łukowski, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. Kamil Kuzera przedstawił sytuację kadrową „żółto-czerwonych” przed tym starciem.
Industria Kielce po dramatycznym meczu odpadła z Ligi Mistrzów. – Nie wiem, co stało się w ostatniej akcji, czy to był faul, czy o co tam chodziło – powiedział po spotkaniu Dani Dujszebajew, rozgrywający „żółto-biało-niebieskich”.
Industria Kielce po dramatycznym meczu odpadła z Ligi Mistrzów. – Uważam, że sędziowie w tej sytuacji powinni pójść z duchem gry i puścić akcję – powiedział po spotkaniu Krzysztof Lijewski, drugi trener „żółto-biało-niebieskich”.
Mecz pełen zwrotów akcji przyszło nam oglądać podczas rewanżowego starcia Industrii Kielce z Magdeburgiem w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów, którego stawką było Final4 w Kolonii. Kielczanie walczyli bardzo zaciekle doprowadzając do rzutów karnych. Tutaj lepsi okazali się gospodarze.
Ponad 600 fanów Industrii Kielce pojawiło się w Magdeburgu, aby wspierać drużynę w ćwierćfinałowym starciu Ligi Mistrzów. Kibice „żółto-biało-niebieskich” przemaszerowali przez miasto.
Przed Koroną Kielce najważniejszy miesiąc w sezonie. Czy maj okaże się szczęśliwy i „żółto-czerwoni” pozostaną w PKO BP Ekstraklasie?
Industria Kielce zgłosiła sześciu młodych zawodników do decydujących starć w Orlen Pucharze Polski. Są to wychowankowie klubu, którzy przed kilkoma tygodniami świętowali znaczący sukces.
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała wyjazdowy pojedynek z Puszczą Niepołomice 1:1. – Nie jesteśmy zadowoleni z tego meczu, ponieważ musimy walczyć o zwycięstwa – powiedział po spotkaniu Dominick Zator, obrońca „żółto-czerwonych”.
W poniedziałek nie udało się wykonać milowego kroku w stronę utrzymania. Korona Kielce zremisowała w Krakowie z Puszczą Niepołomice 1:1 i wciąż znajduje się w strefie spadkowej. Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego piłkarza żółto-czerwonych w tym meczu?
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała wyjazdowy mecz z Puszczą Niepołomice 1:1. – Wszystko zależy od tego jak gramy po stracie gola, a wtedy najczęściej tracimy kontrolę nad meczem – powiedział po spotkaniu Martin Remacle, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 30. kolejce mecze najwyższej klasy rozgrywkowej obejrzało 144 475 osób.
Lider oraz wicelider na tarczy. Czy seria Hutnika doprowadzi krakowian do 1 ligi?
Już w najbliższą środę (1 maja) rozstrzygną się losy Industrii Kielce w Lidze Mistrzów. „Żółto-biało-niebiescy” rozegrają wówczas rewanżowy mecz 1/4 finału z SC Magdeburg.
Po 139 dniach zawodnicy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza doczekali się kolejnego zwycięstwa w sezonie. Podbeskidzie coraz bliżej spadku do 2 ligi.
Kolejny przegrany mecz mają za sobą zawodnicy Radomiaka Radom. Na szczycie tabeli robi coraz ciaśniej.
Puszcza Niepołomice z kolejną zaliczką punktową prowadzącą do utrzymania. Klub grający ten sezon na stadionie Cracovii zremisował z Koroną 1:1, ma 33 punkty na koncie i kosztem żółto-czerwonych plasuje się nad strefą spadkową.
Korona Kielce wciąż w dramatycznym położeniu. Kielczanie zremisowali z Puszczą 1:1. Gola na wagę jednego punku zdobył Martin Remacle. Żółto-czerwoni aktualnie plasują się na 16. miejscu w tabeli. – Spodziewaliśmy się tego, co możemy zastać w Krakowie i rzeczywiście rywal postawił nam trudne warunki – mówi trener Kamil Kuzera.
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała wyjazdowy mecz z Puszczą Niepołomice 1:1. Bramkę dla „żółto-czerwonych” zdobył Martin Remacle, a dla gospodarzy Roman Yakuba.
Pokaźna grupa fanów Korony Kielce po 15.00 wyruszyła spod stadionu przy ulicy Ściegiennego do Krakowa, gdzie na miejscu będą wspierać swoją drużynę podczas walki o trzy punkty. Na arenie Cracovii podopieczni Kamila Kuzery zmierzą się z Puszczą Niepołomice. Początek starcia o godzinie 19.00.
Przed Industrią Kielce rewanżowym mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Kielczanie zagrają na wyjeździe z SC Magdeburg – Najważniejsze natomiast jest serce i charakter. Uważam, że w tym meczu będzie decydowało wiele rzeczy – powiedział przed spotkaniem Artsem Karalek, obrotowy gości.
W rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów Industria Kielce zagra na wyjeździe z SC Magdeburg – Jeśli będziemy robić to samo, co robiliśmy w pierwszym pojedynku, to znów wygramy jedną bramką – powiedział przed spotkaniem Andreas Wolff, bramkarz „żółto-biało-niebieskich”.
To historyczny moment dla kieleckiego klubu. W niedzielę łupem juniorów Polonii Kielce padły dwa medale!
Już w najbliższą środę (1 maja) rozstrzygną się losy Industrii Kielce w Lidze Mistrzów. Mistrzowie Polski rozegrają wówczas rewanż 1/4 finału z SC Magdeburg. – Jeżeli zagramy kompaktowo i zespołowo jako drużyna, nieszablonowo i nieprzewidywalnie, to właśnie tą jednością możemy ich pokonać – powiedział przed spotkaniem Krzysztof Lijewski, drugi trener „żółto-biało-niebieskich”.
Podano dokładny terminarz fazy grupowej turnieju olimpijskiego szczypiornistów. W zmaganiach o medale może wziąć udział nawet ośmiu graczy Industrii Kielce.
To będzie mecz, którego stawką może być utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywek! Korona Kielce gra dziś wyjazd z Puszczą Niepołomice. Czy żółto-czerwoni dźwigną ciężar gatunkowy tej rywalizacji i zdołają na stadionie Cracovii ograć beniaminka? Zapraszamy na relację tekstową NA ŻYWO!
Orlen Superliga podała dokładne terminy rozegrania meczów finałowych pomiędzy Industrią Kielce a Orlenem Wisłą Płock.
Korona Kielce wraca w tym sezonie na stadion Cracovii, by tym razem zmierzyć się z Puszczą Niepołomice. Stawka meczu jest bardzo duża, gdyż rywalizują ze sobą zespoły pretendujące do spadku z PKO BP Ekstraklasy. Gdzie można obejrzeć to spotkanie?
Bezpieczeństwo to jeden z kluczowych obszarów, na który zwracają uwagę osoby, które aktualnie poszukują pracy. Zgodnie z raportem „Kształtowanie kultury bezpieczeństwa i higieny pracy w organizacji” jest to jeden z najważniejszych czynników, który może zaważyć na tym, czy oferta zostanie uznana za atrakcyjną. Nie powinno więc dziwić, że coraz więcej przedsiębiorstw na poważnie analizuje ceny kursów KPP – byle tylko zapewnić pracownikom możliwość rozwoju w tym kierunku. Komu takie szkolenie przyd