Będzie komplet na hitowe starcie Ligi Mistrzów!

26-10-2021 21:41,
Maciej Urban

Przed nami mecz między Łomżą Vive Kielce, a PSG, który rozpocznie się w środę o godzinie 18.45. Wejściówek na starcie mające miejsce w kieleckiej Hali Legionów już nie ma. Klub zachęca, by kibice przybyli na to spotkanie dużo wcześniej. 

– Chcemy, żeby już w trakcie rozgrzewki oba zespoły poczuły klimat Hali Legionów. W ostatnim czasie były spore utrudnienia w ruchu i dużo korków w okolicach. Warto zaparkować samochody wcześniej. Przygotowaliśmy sporo atrakcji przedmeczowych i show przed pierwszym gwizdkiem – zapowiada Paweł Papaj, dyrektor ds. marketingu.

Co więcej, przed kieleckim obiektem przy ulicy Drogosza stanie cytobus, w którym fanki żółto-biało-niebieskich będą mogły wykonać cytologię i zapisać się na mammografię. 

Warto przypomnieć, że październik jest miesiącem, w którym szczególnie przypomina się o profilaktyce raka piersi. To obecnie najbardziej rozpowszechniony nowotwór wśród kobiet. Bus będzie otwarty w godzinach 17.30-19.30. Akcja jest wspólnie organizowana przez Świętokrzyskie Centrum Onkologii oraz kielecki klub. 

Fot. Patryk Ptak

Projekt i wykonanie: CK Media Group