Trenerzy po Lidze Mistrzów. „Mieliśmy swoje sytuacje ale ich nie wykorzystaliśmy”

24-09-2021 10:04,
Maciej Urban

Szczypiorniści Łomży Vive Kielce zainaugurowali Ligę Mistrzów na własnym terenie w najlepszy możliwy sposób. Kielczanie w drugiej odsłonie tych elitarnych rozgrywek ograli Telekom Veszprem 32:29. – Gratulacje dla zawodników, bo graliśmy z jedną z najlepszych drużyn na świecie – komplementuje trener Talant Dujszebajew.

Talant Dujshebaev (trener Łomża Vive Kielce): Mam wiele szacunku do Veszprem. Momir Ilić dopiero rozpoczął swoją pracę w klubie i życzę mu wszystkiego najlepszego. Doping naszych kibiców był niesamowity, w trudnych momentach dodali nam mocy. Jestem bardzo szczęśliwy z powodu Matiego, zagrał niesamowite spotkanie i może być z siebie dumny.

Momir Ilić (trener Telekomu Veszprem HC): Przede wszystkim gratuluję zwycięstwa Kielcom, które zagrały bardzo dobry mecz, podczas gdy my tego nie zrobiliśmy. Popełniliśmy wiele błędów. Rozpoczęliśmy źle w obronie, a potem także w ataku. Graliśmy bez ruchu, statyczną piłkę ręczną. Popełniliśmy wiele błędów technicznych. Mieliśmy swoje sytuacje ale ich nie wykorzystaliśmy. Rodrigo zagrał dobry mecz i to jedno ze światełek, które świeciły jasno w tym spotkaniu.

Fot. Anna Benicewicz-Miazga

Projekt i wykonanie: CK Media Group