Zawodnik AZS-u UJK trenuje z Łomżą Vive Kielce

03-08-2021 11:51,
Maciej Urban

Drużyna mistrzów Polski wznowiła przygotowania do nowego sezonu. Na pierwszym treningu pojawił się Wojciech Czerwiński, bramkarz pierwszoligowego AZS-u UJK Kielce. Szczypiornista będzie uczestniczył w zajęciach podczas letniego okresu przygotowawczego.

Obecnie Łomża Vive Kielce może liczyć tylko na jednego swojego bramkarza, Mateusza Korneckiego. Oczywiście w pierwszych zajęciach nie zobaczymy w akcji  Andreasa Wolffa, który z reprezentacją Niemiec wciąż znajduje się w Tokio na igrzyskach olimpijskich. Z kolei Miłosz Wałach został wypożyczony do Torus Wybrzeża Gdańsk.

Dlatego do wspólnych treningów potrzebny jest Wojciech Czerwiński. Taki tymczasowy transfer nie był niczym trudnym, w końcu odpowiedzialny za bramkarzy Łomży Vive Kielce trener Tomasz Błaszkiewicz, pełni także rolę szkoleniowca w klubie Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

– Dziękujemy Wojtkowi, że będzie nam pomagał. W razie niespodziewanej sytuacji będziemy mogli na niego liczyć – zaznacza Tałant Dujszebajew, trener mistrzów Polski.

Projekt i wykonanie: CK Media Group