Korona podpisuje umowę z kolejnym zawodnikiem. Wzmocni linię pomocy

14-07-2021 20:57,
Maciej Urban

"Żółto-czerwoni" kontynuują transferową ofensywę i zapraszają w swoje szeregi następnego zawodnika. Jest nim Janusz Nojszewski, który zdecydował się podpisać pod umową zaproponowaną przez kielecki klub. Ta ma obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku. 

Przed podpisaniem się pod kontraktem, piłkarz wziął udział w dwóch meczach kontrolnych. Określany jest mianem wszechstronnego gracza, który nominalnie występuje na lewej pomocy, ale odnajduje się także w środku pola.  

18-latek jest wychowankiem MOSiRu Mińsk Mazowiecki, z którego dołączył do innego klubu z tego miasta, Mazovii. W jej barwach w minionym sezonie na czwartoligowych boiskach zdobył 16 bramek.

- Bardzo cieszę się z tego, że dołączam do Korony. Dużo rozmawiałem z trenerem Nowakiem i dyrektorem sportowym, Pawłem Golańskim. Przedstawili mi plan konkretny plan na moją osobę. Zdecydowałem, że Kielce to dobre miejsce dla mnie - zaznacza dla oficjalnej strony klubowej Janusz Nojszewski.

- Jesteśmy zadowoleni, że podpisaliśmy kontrakt z Januszem. Wiedzieliśmy, że drzemie w nim duży potencjał, co udowodnił w czasie treningów z pierwszym zespołem. Wierzę, że w naszym klubie będzie się rozwijał - dodaje dyrektor sportowy, Paweł Golański.

Projekt i wykonanie: CK Media Group