Sićko komentuje wyniki losowania: Każdej drużyny po trochu się obawiam

02-07-2021 15:43,
Maciej Urban

– Dawno nie było tak mocnej grupy w Lidze Mistrzów – komentuje na gorąco Szymon Sićko, rozgrywający Łomża Vive Kielce. Wyniki losowania nie były dla Kielc łaskawe, bo mistrzowie Polski już w pierwszym etapie tych elitarnych rozgrywek zmierzą się z PSG oraz Barceloną.

– Na pewno fajnie będzie zagrać z takimi zespołami. Czy to szczęście, czy pech, trafić w jednej grupie na Paryż i Barcelonę, okaże się w praniu – zastanawia się Sićko.

Jego zdaniem ciężka faza grupowa może być przepustką do łatwiejszej drabinki w pucharowej odsłonie Ligi Mistrzów. – Bardzo się cieszę na mecze z Barceloną i Veszprem, bo nie miałem jeszcze okazji z nimi grać, te spotkania ekscytują mnie najbardziej. Ale każdej drużyny po trochu się obawiam, do każdej podchodzę z szacunkiem, ale i z pewnością siebie – zaznacza.

Przypomnijmy, że kielczanie, oprócz Dumy Katalonii oraz PSG, trafili do grupy B z takimi drużynami jak: FC Porto (Portugalia), SG Flensburg-Handewitt (Niemcy), Telekom Veszprem (Węgry), C.S. Dinamo Bukareszt (Rumunia), a także HC PPD Zagrzeb (Chorwacja).

Najnowsza edycja Champions League rozpocznie się 15-16 września.

Fot. Łomża VIVE Kielce

Projekt i wykonanie: CK Media Group