Docieraj do nowych klientów dzięki copywritingowi

01-07-2021 14:47,
Materiał wydawcy

Prowadzisz biznes i chcesz dotrzeć do nowych klientów, lecz nie wiesz jak stworzyć porywające i dopracowane w każdym calu teksty?

Warto rozważyć współpracę z agencją marketingową i utalentowanym specjalistą od copywritingu, który sprawi, że już nigdy nie będziesz się zastanawiał „jak to napisać”.

Co to jest Copywriting?
To obcobrzmiące słowo oznacza nie mniej, nie więcej jak pisanie tekstów. Ale nie takich zwykłych - treści te są przygotowywane specjalnie dla określonego klienta i mają pomóc mu w osiągnięciu zamierzonych celów. Copywritingiem możemy zatem nazwać wszystkie te działania, które dotyczą tworzenia treści, odnoszących się jednak przede wszystkim do reklam, materiałów promocyjnych, znajdują też zastosowanie oraz mają na stronach internetowych. Ich zadaniem jest zainteresować czytelnika, by ten chciał dowiedzieć się więcej zarówno o firmie jaki i oferowanych produktach czy usługach.

Czy ja tego potrzebuję?
To, w jaki sposób firma komunikuje się ze swoimi klientami świadczy o niej, kształtuje jej wizerunek oraz wpływa na to, jak jest odbierana w otoczeniu, buduje świadomość konkretnej - naszej marki.
Jeżeli chcemy, by działania podjęte przez nas były efektywne, a nie tylko pozorne warto skorzystać z usług specjalistycznej agencji, takiej jak nasza.

Copywriting w Kielcach – gdzie się udać

Gorąco polecamy skorzystanie z usług naszego wydawcy. W CK Media Group doświadczeni copywriterzy zadbają o publikowane na Waszych stronach teksty. Zespół młodych i pełnych pasji do marketingu osób, otwartych na świat i nowe wyzwania zadba o Was kompleksowo. Zamieszczanie na stronie eksperckich czy marketingowych tekstów sprzedażowych jest obecnie jedną z najważniejszych strategii rozwoju firmy w sieci.

Copywriting a content marketing
Te dwa pojęcia często są ze sobą utożsamiane, istnieje jednak pomiędzy nimi kilka istotnych różnic.
Copywriting odnosi się do treści pisanej i najczęściej dotyczy:

- odpowiedniego przedstawienia oferty i produktów
- tworzenia artykułów na blogi
- redagowania artykułów
- tworzenia opisów produktów

Content marketing to długotrwała strategia marketingowa, a treści w nim tworzone zawsze muszą mieć charakter sprzedażowy. Treści te to nie tylko teksty ale także:

- infografiki
- audiobooki
- podcasty
- prezentacje multimedialne
- wideo
- zdjęcia

Przykładów takich można by wymienić znacznie więcej.
Warto znać te różnice, jeżeli zależy nam na prowadzeniu skutecznych działań marketingowych w firmie.

SEO Copywriting
Jest to tworzenie unikatowych, wartościowych tekstów ukierunkowanych na konkretne słowa kluczowe. W trakcie tworzenia tekstów uwzględnia się nie tylko potrzeby firmy i potencjalnych klientów ale także wytyczne wyszukiwarek internetowych. CK Media Group wraz ze swoimi Partnerami realizuje kampanie SEO, skontaktuj się z nimi.

Teksty z zakresu SEO copywritingu to treści mające zainteresować klientów i sprawić, aby zechcieli podzielić się nimi z innymi, czy to poprzez wspomnienie w rozmowie czy udostępnienie w social mediach. Poprzez to zwiększa się zaufanie do twojej firmy, a twój content (treść) pomaga ci w osiągnięciu wyższych pozycji w rankingu Google.

Warto pamiętać, że SEO Copywriting to nie tylko artykuły na stronie czy blog. Im więcej wartościowych treści posiada Twoja witryna, tym lepiej. Zadbaj więc o to, aby stworzyć jak najlepsze opisy strony głównej, kategorii i produktów czy usług, które oferujesz.

Podsumowując: Warto rozważyć zamówienie treści u zewnętrznej firmy. Teksty tworzone przez profesjonalistów to nie tylko zwykłe artykuły, lecz także teksty reklamowe których zadaniem jest zaciekawienie odbiorcy i wywołanie u niego pożądanych reakcji, a w konsekwencji wciągniecie go w stałą relację z firmą.

Jeżeli masz poczucie, że Twoje teksty nie są dostatecznie dopracowane zapraszamy do kontaktu z
CK Media Group, gdzie grono profesjonalistów zadba o Ciebie i Twoja firmę kompleksowo, dochowując przy tym najwyższych standardów współpracy.

Projekt i wykonanie: CK Media Group