Wyjątkowy Memoriał w Kieleckim Centrum Bilardowym

01-06-2021 09:48,
Redakcja

Mistrz Polski Sebastian Batkowski sięgnął po triumf w I Memoriale Mirosława Piróga - Grand Prix Gór Świętokrzyskich, jaki odbył się 30 maja w Kieleckim Centrum Bilardowym. Turniej, poświęcony pamięci Mirosława Piróga, zgromadził 80 uczestników. 

Większość z nich wzięła udział w zawodach sportowych, a cześć przybyła aby uczcić pamięć Mirosława Piróga. Był instruktorem bilardowym, prowadzącym zajęcia w KCBil, zakochany w sporcie bilardowym, z tytułami mistrza Polski biznesu. Był też DJ-em - stąd też obecność na spotkaniu licznej grupy kolegów z branży.

Zawody zakończyły się zwycięstwem mistrza Polski Sebastiana Batkowskiego, który w finale pokonał swojego klubowego kolegę Bartosza Rozwadowskiego (obaj Nosan Kielce) 4-3. Na najniższym stopniu podium stanęli mistrz Europy juniorów Szymon Kural (TCF Hub Kraków) oraz Michał Wiech (Nosan Kielce), który otrzymał również specjalną nagrodę dla najlepszego juniora.

Najlepsi, oprócz pucharów i nagród, otrzymali specjalne okolicznościowe koszulki przygotowane przez Marcina Sołtyka. Zwycięzców nagrodzili prezes Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Grzegorz Kędzierski wraz z rodziną śp. Mirosława Piróga. Organizatorzy już dzisiaj zaprosili już za rok na II Memoriał Mirka Piróga, który na stałe zostanie wpisany w cykl turniejów Grand Prix Gór Świętokrzyskich.

fot: PZBil

Projekt i wykonanie: CK Media Group