Reklama na CKsport.pl. Współpracujemy z lokalnym biznesem

19-04-2021 13:51,
Redakcja

Choć główną dewizą naszego portalu jest oczywiście sport, to nie ograniczamy się działań wyłącznie w jego ramach. Z powodzeniem reklamowały się u nas między innymi marki motoryzacyjne, salony optyczne, branże związane ze zdrowym żywieniem i wiele innych. Reklama na CKsport.pl to nie tylko gwarancja zasięgów, ale też sprzedaż pośrednia.

Dziś firmy w naszym regionie często zapominają o wspieraniu swoich działań tak zwanym digital marketingiem. Skupiając się na wyszukiwaniu powierzchni reklamowych w przestrzeni publicznej, czy wykupywaniu spotów reklamowych, bądź rubryk w prasie drukowanej, nie bierzemy pod uwagę innych działań mających pozytywny wpływ na rozwój biznesu.

Wśród nich możemy wyróżnić realizację planów contentowych ściśle związanych z SEO (Search Engine Optimization), czyli procesem budowania ruchu z organicznych wyników wyszukiwania. Jeśli mamy i realizujemy content, choćby poprzez tworzenie tekstów copywriterskich oraz umieszczanie unikalnych materiałów na różnych stronach internetowych, możemy liczyć na przykład na znacznie lepsze wyniki wyszukiwania w sieci. Biorąc pod uwagę, że 80% czytelników przegląda wyłącznie pierwszą kartę w Google, tego typu działania są niezwykle ważne.

Czym jest copywriting? To tworzenie tekstów na potrzeby reklamy, czy też marketingu. Muszą zawierać określony komunikat dla klienta, ale także spełniać określone założenia techniczne, jak na przykład odpowiednia liczba przydatnych linków i haseł kluczowych.

Portal CKsport.pl to świetna platforma do budowania lepszego pozycjonowania w sieci. Z tej formy współpracy korzystały choćby firmy MeetFit, Klank Optyk, DAP Kielce, Prokoder Agencja Reklamy, a także firma Marszałek. Współpracując z nami zyskujesz nie tylko atrakcyjne miejsce reklamowe do zaprezentowania swojego biznesu, ale też platformę windującą stronę internetową na wyżyny. Współpracują z nami nie tylko przedsiębiorstwa o charakterze lokalnym. Na naszej stronie niejednokrotnie gościły m.in. takie firmy jak Totolotek, czy ForBet.

Oczywiście wszystkim zajmiemy się osobiście. Nie musisz posiadać gotowych treści, by z nami współpracować. CKsport.pl do zespół doświadczonych dziennikarzy, którzy na co dzień realizują się także w marketingu. Mamy lekkie pióro oraz wiedzę, jak napisać dobry tekst copywriterski, który nie tylko sprzedaje, ale też dobrze wspiera pozycjonowanie naszych partnerów.

Każdego miesiąca portal CKsport.pl notuje ponad PÓŁ MILIONA ODSŁON. To także około 70-100 tysięcy unikalnych użytkowników w miesiąc. Obok treści SEO dysponujemy także innymi formami wspierania lokalnego biznesu, a przy tym za całe kampanie reklamowe proponujemy dobre ceny. Zapytaj o indywidualną wycenę całej kampanii reklamowej na naszym portalu. To nic nie kosztuje!

Zapraszamy także na stronę naszego wydawcy. Firma CK Media Group na co dzień zajmuje się marketingiem internetowym w Kielcach i nie tylko. To agencja reklamowa na co dzień zajmująca się takimi gałęziami marketingu, jak na przykład: social media, digital marketing, obsługa stron internetowych, obsługa kampanii reklamowych, Facebook ADS, SEO, czy Google ADS.

Projekt i wykonanie: CK Media Group