Kieleckie natarcie w Krakowie. Akademia Muay Thai Kielce kontynuuje zwycięską passę

17-02-2021 09:08,
Redakcja

W niedzielę, 14 lutego, czterech zawodników kieleckiego klubu Akademia Muay Thai Kielce zaprezentowało swoje umiejętności na kolejnej edycji Ligi Boksu Tajskiego organizowanej w Krakowie.

Dwóch reprezentantów kieleckiego klubu stoczyło podczas jednego dnia dwa pojedynki. Konrad Gołuzd pewnie kontrolował przebieg obu walk, nie pozostawiając sędziom żadnych wątpliwości. Po obu starciach jego ręka poszybowała do góry. Kamil Boroń również wygrał pierwszą ze swoich walk, nie dając przeciwnikowi możliwości przechylenia szali zwycięstwa na jego stronę. W drugim pojedynku uległ cięższemu zawodnikowi po emocjonującej i ciężkiej przeprawie.

Tomasz Młyński również wrócił z Krakowa z tarczą. Mocne kopnięcia, celne akcje bokserskie oraz silne uderzenia kolanami sprawiły, że jego rywal musiał uznać wyższość zawodnika z Kielc.

Łukasz Chudzik nie pozwolił swojemu rywalowi wytrwać nawet 3 rund. Już w drugim starciu, po mocnej akcji bokserskiej, sędzia był zmuszony przerwać walkę, tym samym zapewniając Łukaszowi zwycięstwo przez techniczny nokaut.

Jak postawę swoich podopiecznych ocenia trener, Bartłomiej Miniszewski? - Wszyscy zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Cieszyć może ich przygotowanie fizyczne oraz to, jak duże postępy poczynili. W szczególności zadowala mnie wszechstronność moich zawodników oraz ich chęć do współzawodnictwa i głód zwycięstwa. Ogromnym wyróżnieniem jest też fakt, że walka Konrada została ogłoszona najlepszą walką turnieju - podsumował szkoleniowiec kieleckich zawodników.

 

fot: Akademia Muay Thai Kielce

Projekt i wykonanie: CK Media Group