Andreas Wolff skrytykował kolegów z drużyny

08-01-2021 11:02,
Redakcja

Bramkarz Łomży Vive Kielce Andreas Wolff wyraził swoje niezadowolenie z decyzji kolegów z reprezentacji Niemiec, którzy odmówili wyjazdu na mistrzostwa świata do Egiptu. - Patrzę na to krytycznie - powiedział 29-latek w podcaście dla Rhein Neckar Loewen.

Z uczestnictwa w Mundialu zrezygnowało wielu zawodników reprezentacji Niemiec - w tym m. in. byli koledzy Wolffa z THW Kiel: Hendrik Pekeler, Patrick Wiencek i Steffen Weinhold. Oficjalnym powodem tej decyzji były względy osobiste. - Rozumiem, że zawodnicy boją się o swoje zdrowie i w dzisiejszych czasach trudno jest im zostawić swoje rodziny. Jednak kiedy grali w Lidze Mistrzów z TWH Kielpodróżowanie do innych krajów im nie przeszkadzało. Teraz na Mundialu staje się to problemem - skomentował Wolff.

Wywołani do tablicy zawodnicy nie chcieli odnosić się do słów kapitana Łomży Vive Kielce.

Andreas Wolff ma być w Egipcie podstawowym bramkarzem reprezentacji Niemiec. Nasi zachodni sąsiedzi zagrają w grupie A z Węgrami, Urugwajem i Republiką Zielonego Przylądka. Polska będzie rywalizować w grupie B z Hiszpanią, Brazylią i Tunezją. Mistrzostwa świata potrwają od 13 do 31 stycznia.

fot: Anna Benicewicz-Miazga
źródło: własne, handball-world.news

Wasze komentarze

Scyzoryk2021-01-09 08:26:03
Wszystko spoko tylko proszę o nie podążanie w stronę click bajkowych tytułów ????

Projekt i wykonanie: CK Media Group