Lutowy maraton Łomży Vive Kielce. Nawet trzy mecze w tygodniu

24-12-2020 09:25,
Redakcja

EHF ustaliła terminy zaległych meczów Łomży Vive Kielce w Lidze Mistrzów. Faza grupa ma zakończyć się w planowanym terminie - do 4 marca. W lutym mistrzów Polski czeka dużo grania i prawdziwy maraton - być może nawet trzy mecze w tygodniu.

Europejska Federacja wyznaczyła terminy siedemnastu z dziewiętnastu zaległych meczów fazy grupowej. Pierwsze zaległe spotkania mają zostać rozegrane 4 lutego, a więc zaledwie kilka dni po finale mistrzostw świata w Egipcie. Dwa zaległe spotkania ma Łomża Vive Kielce.

Spotkanie z FC Porto w Hali Legionów ma odbyć się we wtorek, 9 lutego o godz. 18:45. Już dzień później rozpocznie się 11. kolejka Ligi Mistrzów, w której kielczanie mają zalpanowany mecz z Mieszkowem Brześć na Białorusi. Dokładna data tego meczu nie jest jednak znana.

Drugi zaległy mecz Łomża Vive Kielce rozegra we wtorek, 23 lutego o godz. 18:45 w Paryżu z PSG. Dzień lub dwa później kielczanie mają zaplanowany kolejny mecz, również wyjazdowy - z MOL-Pick Szeged. Nie można więc wykluczyć scenariusza, w którym kielczanie prosto z Paryża polecą na Węgry. Dokładny termin tego spotkania nie jest jednak jeszcze znany.

Co więcej, w terminarzu będzie musiało znaleźć się jeszcze miejsce na trzy zaległe spotkania kielczan w PGNiG Superlidze - wyjazdowe z MMTS Kwidzyn i Azotami Puławy oraz domowe ze Stalą Mielec. Te spotkania odbędą się w weekendy. Runda rewanżowa PGNiG Superligi rusza 6 lutego. Bardzo prawdopodobne jest więc, że kielczanie będą grali w lutym nawet po trzy mecze w tygodniu. 

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group