Mecz Łomży Vive z Porto odwołany. Kolejne zakażenie w zespole

16-12-2020 10:46,
Redakcja

Nie ma lekko w tym sezonie Łomża Vive Kielce. Kielecki klub dopiero co wrócił z kwarantanny i po zaledwie dwóch dniach treningów zagrał z Orlen Wisłą Płock, a teraz... znów musi poddać się izolacji. Rutonowe testy przed meczem dały pozytywny wynik u jednego z trenerów. W konsekwencji EHF podjęła decyzję o odwołaniu zaplanowanego na czwartek spotkania w Lidze Mistrzów z FC Porto.

"Zgodnie z krajowymi regulacjami, trener został poddany izolacji, a pozostali członkowie ekipy Mistrzów Polski kwarantannie. Ponowne testy zostaną przeprowadzone w poniedziałek, 21 grudnia, po upływie czasu koniecznego do uzyskania wiarygodnych wyników. Wyniki pokażą, czy wśród zespołu doszło do kolejnych zakażeń. W zależności od otrzymanych rezultatów podejmowane będą kolejne decyzje" - zakomunikował klub w stosownym oświadczeniu.

Nie wiadomo, czy mistrzowie Polski zagrają jeszcze jakikolwiek mecz w tym roku. Na sobotę, 19 grudnia o godz. 17 zapanowano zaległe spotkanie PGNiG Superligi, w którym Łomża Vive Kielce ma zmierzyć się z MMTS-em Kwidzyn. "Rozmowy z PGNiG Superligą trwają" - informuje klub.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group