Alex Dujshebaev wyróżniony. Bramka przyszłego zawodnika Łomży Vive najładniejsza

23-11-2020 10:06,
Redakcja

Alex Dujshebaev poprowadził Łomżę Vive Kielce do pierwszego od pięciu lat triumfu w Skopje nad Vardarem. Kielczanie wygrali 33:29, a Hiszpan zdobył dziesięć bramek. W nagrodę trafił do "siódemki" kolejki Ligi Mistrzów.

To drugie tego typu wyróżnienie Dujshebaeva w tym sezonie. Jedna z jego bramek przeciwko Vardarowi została wybrana do zestawiena TOP5. Najładniejszym trafieniem uznano bramkę przyszłego zawodnika Łomży Vive, Francuza Dylana Nahi. Skrzydłowy PSG popisał się ładnym rzutem ze skrzydła w trudnej pozycji. Od lipca będzie grał dla mistrzów Polski.

Siódemka kolejki Ligi Mistrzów:

Bramka: Kevin Moller (Barca)  

Lewe skrzydło: Magnus Jondal (SG Flensburg-Handewitt)  

Lewe rozegranie: Mikkel Hansen (Paris Saint-Germain)  

Środek: Henrik Mollgaard (Aalgborg)  

Prawe rozegranie: Alex Dujshebaev (Łomża Vive Kielce)  

Prawe skrzydło: Marius Steinhauser (SG Flensburg-Handewitt)  

Koło: Luka Karabiatić (Paris Saint-Germain)

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

deny2020-11-23 21:13:37
Bramka przyszłego zawodnika .... o co tu chodzi w tytule ?
@deny2020-11-24 20:05:12
W ostatnim zestawieniu TOP5 jako najładniejsza została uznana bramka Dylana Nahi. Obecnie gra on w PSG na lewym skrzydle. Od lipca 2021 będzie grał w VIVE. Stąd określenie (nasz) "przyszły zawodnik".
Trzeba przyznać, że ten chłopak jest przekot :). Młodziutki jest, ale zakres możliwości ma konkretny. W końcu gra w bardzo dobrej drużynie, a przyjdzie do najlepszej :). Thrastarson się akurat wyleczy, reszta się zgra i skład będzie konkretny. Nie wiadomo poza tym, czy to koniec transferów. Oby sezon rozegrać jakoś normalnie i bez kontuzji.

Projekt i wykonanie: CK Media Group