Kolejny mecz Łomży Vive Kielce przełożony

05-10-2020 11:40,
Redakcja

Władze zarządzające PGNiG Superligą podjęły decyzję o odwołaniu najbliższej, 4. kolejki ligowej, która miała odbyć się w środku tygodnia. Teraz wiadomo również, że do skutku nie dojdzie kolejny - weekendowy mecz Łomży Vive Kielce. W ekipie następnego rywala, MMTS-u Kwidzyn, odnotowano pozytywne przypadku zakażenia COVID-19.

W efekcie cała drużyna została wysłana na tygodniową kwarantannę.

"W ciągu 48 godzin zostaną przeprowadzone kolejne badania na obecność wirusa wśród zawodników i osób współpracujących. W związku z powyższym najbliższe mecze zostają przełożone. O wynikach testów oraz terminach meczów będziemy informować na bieżąco" -  napisał w komunikacie prasowym klub z Kwidzyna.

Z powodu zakażeń wirusem nie doszło do planowanego na miniony weekend Final Four Pucharu Polski. To oznacza, że Łomża Vive Kielce nie rozegra w tym tygodniu żadnego meczu, a do następnego podejdzie łącznie po dwutygodniowej przerwie. Kolejne starcie z udziałem Mistrzów Polski planowane jest dopiero na kolejną środę - 14 października. W Kielcach podopieczni Talanta Dujszebajewa zmierzą się w Lidze Mistrzów z Mieszkowem Brześć (godz. 18:45).

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

czesio2020-10-05 22:05:40
Co tam mecz , napiszcie co z więzadłami i łękotką Haukura ? Podobno jest bardzo źle ! Zerwane krzyżowe.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group