W Hali Legionów zgubiono pieniądze, klub szuka właściciela. "Może to darowizna?"

12-09-2020 12:03,
Redakcja

W piątek Łomża Vive Kielce pewnie pokonała Sandrę SPA Pogoń Szczecin 37:22. Pomimo zwycięstwa kieleckiej drużyny, dla jednego z kibiców był to pechowy dzień. Na jednym z sektorów Hali Legionów zgubiono pieniądze, ale trafiły one w bezpieczne miejsce - znalezione zostały przez obsługę. Teraz klub chce je oddać właścicielowi.

- Nie jest to wielka kwota, ale też nie 5 zł. Chętnie oddamy - napisał w mediach społecznościowych Paweł Papaj, klubowy dyrektor ds. Marketingu.

Kielecki klub poszukuje właściciela. - Aby go zweryfikować potrzebujemy od osoby, która zgubiła, kilka informacji - jaka to kwota i w którym miejscu sektora zgubiono pieniądze. Dla pewności musimy też zweryfikować wejściówkę na mecz - podkreślił Paweł Papaj.

Wpis pracownika kieleckiego klubu szybko podłapali kibice. - Może to darowizna na klub - zaczęli zastanawiać się z uśmiechem w komentarzach. Błyskawicza była też odpowiedź szefa klubowego Marketingu. - Jeśli nikt się nie zgłosi, to tak faktycznie zrobimy - odparł.

Osoba, która straciła gotówkę, proszona jest o kontakt z Pawłem Papajem. 

fot: Patryk Ptak

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Wasze komentarze

nie w tym temacie2020-09-13 08:30:25
Czy wiadomo już coś na temat, która telewizja (jeśli w ogóle któraś) będzie transmitowała mecze Ligi Mistrzów?
dk2020-09-13 19:58:12
Chyba lipa i za sygnał będzie trzeba płacić
kibic2020-09-14 00:10:51
Mecze będą chyba transmitowane na EHF TV. Po wejściu na stronę w górnym rogu jest informacja, że wystarczy się zarejestrować za darmo na stronie (założyć konto) i po zalogowaniu będzie można oglądać mecze za darmo.

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group