Tylko 250 biletów na pierwszy mecz Łomży Vive Kielce

02-09-2020 10:38,
Redakcja

W niedzielę Łomża Vive Kielce zainauguruje nowy sezon PGNiG Superligi domowym meczem z Torus Wybrzeżem Gdańsk. Zgodnie z wymogami sanitarnymi, mecz będzie mogła obejrzeć ograniczona liczba widzów. Pierwszeństwo mają posiadacze karnetów, którzy muszą swoje wejściówki odebrać jeszcze przed weekendem. Do puli biletów trafi jedynie 250 wejściówek.

Kibice, chcący nabyć bilety, muszą zrobić to przed meczem, przez Internet - W TYM MIEJSCU. Sprzedaż wejściówek ruszy w środę o godz. 15:30. W niedzielę, w dniu meczu, kasa będzie zamknięta, co wynika z odgórnych przepisów Superligi. Karnety wydawane są w sklepie kibica, na parterze Hali Legionów, po prawej stronie od wejścia głównego.

Osoby posiadające bilety, będą mogły zając miejsca w sektorach D, F i P-D (za bramką).

Kibice muszą przestrzegać w hali reguł sanitarnych - zdezynfekować ręce, poddać się mierzeniu temperatury ciała, zasłaniać usta i nos aż do momentu zajęcia swojego miejsca na trybunach. Klub zaleca pozostawienie zasłoniętych ust i nosa przez całą imprezę. 

Miejsca siedzące powinny być zajmowane w szachownicę, pozostawiając co drugie z nich wolne, tak aby zapewnić odpowiedni bezpieczny dystans. Miejsca, które są wyłączone z użytkowania, zostaną odpowiednio oznaczone.

Wszelkie ważne informacje przed pierwszym meczem nowego sezonu klub prezentuje na swojej stronie internetowej - W TYM MIEJSCU.

Spotkanie z Torus Wybrzeżem Gdańsk rozpocznie się o godz. 14:15.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

Kibic2020-09-02 16:08:53
Czy kibice maka już nowe przyśpiewki?? Np "Mistrzem Polski jest Łomża, Łomża najlepsza jest..." ewentualnie : Była będzie jest Łomża Vive Nasz KS".
@kibic2020-09-02 16:41:16
Każdy kibic ma obowiązek zakupu 2 piw Łomża!
A małolaty 0% owocowe!
@Kibic2020-09-03 12:42:39
Przyśpiewki już gotowe: "Raz dwa trzy, płockie ..."

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group