SONDA: Nowe trykoty Korony. Na jaką ocenę zasługują?
Korona Kielce zaprezentowała w czwartkowy wieczór wygląd strojów na sezon 2020/2021. Po piorunach przyszedł czas na harmonię, spokój i klasykę. Wyjazdowa koszulka dalej pozostanie w odcieniu białego.
Jak zawsze w tego typu dyskusjach, głosy są zróżnicowane – jednym stroje podobają się bardziej, innym mniej. My zachęcamy do wzięcia udziału w poniższej sondzie. Jak czytelnicy CKsport.pl odbierają wygląd trykotów Korony na nowe rozgrywki?
fot: Korona Kielce
PARTNEREM RELACJI JEST PROKODER STUDIO
------------
Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.
Ostatnie wiadomości
W Sobótce na Dolnym Śląsku odbył się 39. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Ślężański Mnich". Wśród uczestników znaleźli się zawodnicy z województwa świętokrzyskiego, którzy zaprezentowali się z dobrej strony.
W wyścigu wystartowali kolarze reprezentujący kluby i oraz reprezentacje Polski:

W sobotę odbył się festiwal Pieszo–Biegowy PRZEDWIOŚNIE. Pierwsi uczestnicy na trasie pojawi już o 5 rano na trasie Giga, ostatni zawodnicy pojawili się o 10 na trasie Mini.





Wasze komentarze
Nasze barwy to złocisto krwiste PASY - a nie pioruny czy Nitki
Oby gra Korony nie była tak cienka, jak te czerwone kreski z przodu.
Dlaczego znowu logo SUZUKI nie jest tak wpasowane, jak w strojach wyjazdowych, w których dołożono plastry miodu - i się dało, a nie da się w strojach domowych (naklejane logo)?
Rozumiem, że zeszłoroczne pioruny były takim akceptowalnym przez większość kibiców kompromisem. Natomiast te domowe czerwone linie/kreski to kompletne dno. I Wy chcecie kibiców na stadionie? Żeby na to patrzyli i oczy bolały?
Stroje wyjazdowe "miodzio" - może po to są te plastry miodu :)