Z PGE VIVE do AZS UJK Kielce. Obrotowy odrzucił oferty z Superligi

25-06-2020 09:32,
Mateusz Kaleta

Jakub Bulski na zasadzie transferu definitywnego został nowym zawodnikiem AZS UJK Kielce. Obrotowy występował w ekipie "Akademików" już w poprzednim sezonie na zasadzie wypożyczenia. Teraz podpisał z klubem nową, ważną umowę. 22-latek odrzucił też oferty z klubów Superligi.

22-letni wychowanek mistrzów Polski zaliczył w barwach pierwszego zespołu kilkanaście występów, ale od 2017 roku występuje już poza drużyną żółto-biało-niebieskich. W ekipie AZS UJK Kielce w poprzednim sezonie Bulski rozegrał 15 meczów, w których rzucił 53 bramki. 

- Pomimo ofert z PGNiG Superligi, Kuba zdecydował, że zostaje w Kielcach, aby kontynuować studia medyczne na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego i reprezentować barwy naszego Klubu - poinformował AZS UJK Kielce.

"Akademicy" scalają drużynę na kolejny sezon. Wcześniej nowe kontrakty z beniaminkiem poprzedniego sezonu podpisali kluczowi gracze i najlepsi strzelcy zespołu - Piotr Gasin, Daniel Goliszewski, Krzysztof Bernacki oraz kapitan Daniel Boszczyk. Kielecki klub chce zatrzymać swój skład, aby w nowym sezonie walczyć w I lidze o jak najwyższe cele.

fot: Patryk Ptak

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group