Uros Zorman będzie pierwszym trenerem! Ma objąć trzecią drużynę ligi słoweńskiej

22-05-2020 12:52,
Mateusz Kaleta

Uros Zorman już niedługo powinien otworzyć nowy rozdział w swojej bogatej karierze. Słoweniec będzie mógł zrealizować swój kolejny sportowy cel, jakim jest zostanie samodzielnym trenerem. Obecnie drugi szkoleniowiec PGE VIVE Kielce wypoczywa w rodzinnym domu w Słowenii, ale już wkrótce powinien rozpocząć nową pracę. Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, Zorman poprowadzi w nowym sezonie trzecią ekipę ligi słoweńskiej Trimo Trebanja.

Takie nieoficjalne informacje dostarcza słoweńska ekipa.svet24.si. Zorman zastąpi na tym stanowisku trenera Ivana Vajdli, który zdobył z zespołem trzecie miejsce w lidze. W kolejnym sezonie Trimo Trebanja - już prawdopodobnie pod wodzą Urosa Zormana - zagra w europejskich pucharach.

%%GOGLE_AD%%

To nieoczekiwany zwrot wydarzeń, bo jeszcze niedawno głośno mówiło się o tym, że Słoweniec może prowadzić mistrza tego kraju - Celje Pivovarna Lasko. W ubiegłym roku drugi trener PGE VIVE był z kolei łączony z Vardarem Skopje. Swój wybór i chęć pozostania w rodzinnym kraju 40-latek uwarunkował jednak względami rodzinnymi. Uros Zorman pozostaje także asystentem Ljubo Vranješa w słoweńskiej drużynie narodowej.

Trimo Trebanja na razie nie potwierdza tych informacji. Klub poinformował jednak na swojej stronie internetowej, że w nowym sezonie drużynę poprowadzi nowy szkoleniowiec. 

fot: Mateusz Kaleta

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group