Bądź widoczny. Twórz swoją markę z Prokoder Studio

06-03-2020 15:43,
Artykuł sponsorowany

Partnerem portalu cksport.pl jest firma Prokoder Studio, która zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie reklamy dla firm, samorządów, gmin, klubów sportowych, stowarzyszeń oraz klientów indywidualnych. Chcesz wypromować się na kieleckim lub ogólnopolskim rynku? Zobacz szeroką ofertę firmy.

Prokoder Studio to lokalna firma z Kielc, której misją jest dostarczenie klientom kompleksowej obsługi reklamowej. - Posiadamy własne studio graficzne, park maszynowy i pracownię zajmującą się wydrukami, wykonywaniem reklam, oklejaniem wszelkiego rodzaju nośników oraz montażem reklam bezpośrednio w siedzibie klienta – wymienia Przemysław Bentkowski, prezes zarządu Prokoder Studio.

Klienci mogą skorzystać z drukarni, gwarantującej najwyższej jakości wydruki offsetowe. Firma zapewnia szeroki wybór gramatur papierów oraz uszlachetnień druku, poprzez laminowanie i lakierowanie UV, tłoczenie i wykrawanie dowolnych form. Dzięki temu materiały promocyjne, takie jak wizytówki, katalogi lub foldery wyróżniają się profesjonalnym wykonaniem.

Prokoder Studio w swojej ofercie ma także propozycje dla firm, które chcą być jeszcze bardziej widoczne w przestrzeni publicznej. Dzięki drukarni wielkoformatowej klienci mogą w najwyższej rozdzielczości wydrukować m.in. banery reklamowe PCV. Prokoder posiada własne zaplecze produkcyjne, dzięki czemu zapewnia  inne usługi związane z drukiem wielkoformatowym jak: oczkowanie i zgrzewanie banerów, cięcie naklejek po obrysie z optycznym systemem OPOS czy profesjonalne zabezpieczenie wydruków laminatem z filtrem UV.

Produkcja reklam to nie tylko drukowanie. To cały proces wytwarzania, który Prokoder Studio wykonuje od A do Z, od projektów graficznych aż po kompletny montaż reklam zewnętrznych, takich jak: kasetony, szyldy, tablice, billboardy, wyświetlacze LED.  Pracownicy specjalizują się także w oklejaniu pojazdów i obiektów, takich jak: samochody osobowe, autobusy, samochody dostawcze, motocykle, autokary czy pociągi.

A co jeśli klient chce się pokazać z najlepszej strony na targach branżowych? Prokoder Studio oferuje systemy wystawiennicze i prezentacyjne w postaci przenośnych i stacjonarnych elementów oznakowania. Warto też skorzystać z oferty produkcji oryginalnych upominków reklamowych. -Specjalizujemy się w różnych technikach nadruku na gadżetach, które dobieramy stosownie do preferencji oraz właściwości materiału, z którego wykonany został gadżet – wyjaśnia prezes Przemysław Bentkowski.

W obecnych czasach firma nie może istnieć bez reklamy w Internecie. Prokoder Studio pomaga klientom iść z duchem czasu. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron WWW, które cechują się pięknym i nowoczesnym designem. Każda strona internetowa jest optymalizowana dla wyszukiwarki Google. W ofercie znajduje się także pozycjonowanie witryn WWW.

Nowe technologie to również multimedialne filmy promocyjne. Bez nich trudno o skuteczną reklamę w Internecie oraz innych mediach. Prokoder Studio tworzy profesjonalne prezentacje firmowe, instruktażowe, reportaże oraz spoty reklamowe. 

Prokoder Studio współpracuje z wieloma klientami prowadzącymi mały i duży biznes lokalny, jak również z firmami na terenie całego kraju. Szybki czas reakcji, najwyższa jakość materiałów, projektów oraz optymalizacja kosztów jest priorytetem. Sukcesu firmy nie byłoby, gdyby nie jej pracownicy.

- Stabilny i doświadczony zespół przekłada się na jakość świadczonych usług. Buduje trwałe i pozytywne relacje z naszymi kontrahentami, których zadowolenie jest dla nas najlepszą reklamą. Nasz zespół to mieszanka doświadczonych projektantów, aplikatorów i specjalistów w dziedzinie reklamy, z młodymi, dynamicznymi osobami, które zawsze chętnie służą pomocą w doborze odpowiednich produktów i usług optymalnych dla danej branży. Działamy przyszłościowo, mamy głowy pełne pomysłów, stale poszerzamy zakres działań i wprowadzamy systematycznie nowości na rynek reklamy. Ostatni z naszych projektów sklepmiejski.pl to nowa marka poszerzająca naszą ofertę o wyposażenie miast i przedsiębiorstw w tzw. małą architekturę np. ławki parkowe, siłownie zewnętrzne, place zabaw, barierki i stojaki rowerowe – mówi prezes Przemysław Bentkowski.

Firma silnie związana jest z naszym regionem, o czym świadczy udział w licznych inicjatywach społecznych oraz współpracą z cksport.pl,  klubem sportowym AZS UJK Kielce i młodzieżowym projektem smokielce.pl. -  Jesteśmy z Kielc, identyfikujemy się mocno z tym miastem oraz oczywiście lokalnym sportem. Wierzymy, że podobnie jak w sporcie, jeśli w pracy oddaje się serce, to można zbudować przyjazną firmę, zarówno dla naszych klientów, jak również dla pracowników -  podsumowuje prezes zarządu Prokoder Studio.

Więcej informacji o firmie Prokoder Studio na stronie: https://www.prokoder.pl/

PROKODER STUDIO SP. Z O.O. SP. K.

Adres: ul. Ściegiennego 201
25-116 Kielce

Telefon biuro: 536 270 245
email: studio@prokoder.pl

Godziny otwarcia biura
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Sobota – Zamknięte

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group