MeetFit Studio Treningowe

23-01-2020 11:18,
Redakcja

MeetFit to kameralne studio treningowe, w którym indywidualna opieka trenera, fizjoterapeuty i dietetyka zapewni Ci 100% gwarancję osiągnięcia celów w szybki, przyjemny i bezpieczny sposób.

ZAPISZ SIĘ NA TRENING!

W naszej ofercie znajdziesz:

TRENING PERSONALNY
Trening pod stałą opieką trenera, który przeprowadza dokładną diagnostykę i na jej podstawie dopasowuje cały program treningowy, uczy Cię i motywuje oraz kontroluje Twoje postępy, to najlepszy sposób na osiągnięcie wymarzonego celu. Pomożemy Ci zbudować masę mięśniową, schudnąć, zwiększyć wydolność, a nawet skorygować wady postawy. Trenuj w bezpieczny i efektywny sposób dzięki indywidualnej współpracy z trenerem. Postaw na zdrowie, zwiększ siłę, wytrzymałość i zadbaj o ogólną sprawność fizyczną. Nasi trenerzy nie tylko pokażą Ci jak trenować i jakie ćwiczenia wykonywać, ale stworzą perspektywiczny plan i postawią przed Tobą nowe, ciekawe wyzwania.

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE
Chcesz być mistrzem w swojej dyscyplinie? Uprawiasz sport zawodowo lub amatorsko? Dołącz do swojego planu trening, który poprawi Twoje zdolności motoryczne oraz zmniejszy ryzyko wystąpienia kontuzji. Zacznij trenować jak topowi sportowcy, bo tylko w taki sposób będziesz mieć szansę na to, aby znaleźć się na podium. Dzięki opiece naszego profesjonalisty będziesz w stanie zwiększyć swoją siłę, moc i szybkość, co w rezultacie poprawi Twoje wyniki.

TRENING DLA DZIECI
Trening kształtuje charakter, buduje siłę oraz wytrzymałość zarówno fizyczną jak i psychiczną. Właśnie, dlatego warto zacząć ćwiczyć od najmłodszych lat. Zarazimy Twoje dziecko pasją do ruchu i aktywnego trybu życia, najpierw poprzez zabawę, a później stopniowo przechodząc do coraz bardziej zaawansowanych jednostek treningowych. Zadbaj o zdrowy rozwój dla swojego dziecka oparty na poprawie wszystkich aspektów sprawności fizycznej: sile, koordynacji ruchowej, wytrzymałości, szybkości i zwinności. Zapraszamy dzieci od 7 roku życia na treningi personalne lub grupowe.

TRENING GRUPOWY
W grupie raźniej! W naszej ofercie znajdziesz możliwość treningu w mini grupach. Trening w grupie liczącej maksymalnie 5 osób to nadal trening w kameralnej atmosferze i komfortowych warunkach, co pozwala trenerowi dopasować poziom trudności ćwiczeń do poziomu zaawansowania każdej osoby oraz dopilnować odpowiedniej techniki. Taki trening może stanowić świetne uzupełnienie treningów indywidualnych zwłaszcza, jeśli lubisz i bardziej motywuje Cię obecność innych ćwiczących. Każdego dnia w MeetFit odbywa się jeden trening grupowy o różnej tematyce, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy na trening cross, zdrowy kręgosłup, ABT oraz jogę.

FIZJOTERAPIA I MASAŻ
Chcesz skorygować wady postawy? Wracasz do formy po kontuzji? Zmagasz się z bólem, który utrudnia Ci podjęcie aktywności fizycznej? W MeetFit przejdziesz dogłębną diagnostykę fizjoterapeutyczną, a następnie dzięki ścisłej współpracy trenera z fizjoterapeutą zaczniesz swoją przygodę z treningiem w bezpieczny i zrównoważony sposób. Potrzebujesz chwili relaksu i odpoczynku od stresu dnia codziennego? Być może dużo trenujesz i szukasz pomocy w regeneracji przemęczonych mięśni? W takim wypadku zapraszamy Cię na masaż, po którym poczujesz się rozluźniony, zregenerowany i gotowy na kolejny trening.

DIETA
Diety cud nie działają? Zmagasz się z efektem jo-jo? Przechodzisz na dietę, ale towarzyszy Ci ciągły głód i rozdrażnienie? Ćwiczysz, starasz się, a efektów wciąż brak? W MeetFit przede wszystkim nauczymy Cię świadomego jedzenia. Dieta jest nieodzownym elementem zdrowego stylu życia oraz kluczowym uzupełnieniem treningów, dlatego to ona w największym stopniu odpowiada za Twoją sylwetkę. W MeetFit dostaniesz spersonalizowane zalecenia żywieniowe, które staną się doskonała bazą i narzędziem do nadzorowania swojej diety. W przypadku, gdy nadal będzie Ci ciężko samemu zaplanować swoją dietę, nasz dietetyk rozpisze dla Ciebie plan żywieniowy z konkretnymi posiłkami, tak abyś nie musiał myśleć o jedzeniu, a efekty pojawiły się same.

ZAPISZ SIĘ NA TRENING!

O NAS

KRZYSZTOF KOTWICA
Prawdopodobnie ze wszystkich istniejących dyscyplin sportowych nie próbował jeszcze curlingu. Sport ma we krwi i właśnie, dlatego postanowił pójść w jego stronę. Karierę trenera personalnego rozpoczął w Krakowie, zdobywając doświadczenie i zaufanie podopiecznych. Nie przestaje poszerzać swojej wiedzy i umiejętności, a lista przeczytanych publikacji i odbytych szkoleń ciągle się wydłuża. Ukończył m.in. NCSC 1 i 2. Podkreśla, że najprostsze rozwiązania są najlepsze, dlatego treningi z nim są niezwykle skuteczne. Jego celem jest współpraca ze sportowcami i pomaganie im w osiąganiu lepszych wyników, dlatego największy nacisk w swoim rozwoju kładzie na przygotowanie motoryczne. Współzałożyciel oraz trener w MeetFit.

MAŁGORZATA CZYŻYK
Sportowiec duchem i ciałem. Od najmłodszych lat zafascynowana aktywnością fizyczną. Entuzjastka tańca, snowboardu, kalisteniki i crossfitu. Szeroko pojęty trening siłowy stał się jej codziennością. Zaraża pozytywną energią i sportową pasją, a za cel obrała sobie szerzenie zdrowego stylu życia oraz świadomego podejścia do treningu i diety. Całkowicie poświęca się swojej pracy. Jako trenerka wykorzystuje swoje doświadczenia sportowe, dzięki czemu jej treningi cechują kreatywność i dbałość o szczegóły. Specjalizuje się w funkcjonalnym treningu siłowym oraz przygotowaniu motorycznym. Głodna wiedzy i poszerzania swoich umiejętności aktywnie uczestniczy w wielokierunkowych kursach i szkoleniach. Ukończyła m.in. NCSC 1 i 2. Współzałożycielka, trenerka oraz założycielka i edytorka bloga w MeetFit.

KATARZYNA CZEKAJ
Kasia uczyła się w jednej z najlepszych szkół jogi w Krakowie – Sadhanie, gdzie poznała metodę B.K.S. Iyengara. Praktyka, jaką chce Wam zaproponować, to spokojna wersja jogi dla początkujących. Skupiać się będzie głównie na poprawie kondycji Waszych spracowanych kręgosłupów. Na zajęciach mile widziani są wszyscy, niezależnie od wieku, czy płci. Zajęcia odbywają się w piątki o godzinie 20:00 oraz soboty o godzinie 12:00.

Mgr MAGDA KOWALSKA
Psychodietetyk i edukator żywieniowy. Ukończyła studia na kierunku Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne na SGGW oraz Psychodietetykę na Uniwersytecie SWPS. Dietetyka jest jej pasją. Odkąd sama radykalnie musiała zmienić własną dietę, zaczęła interesować się żywieniem, jako praktycznym bilansowaniem jadłospisów oraz przede wszystkim psychologicznym podłożem nawyków żywieniowych. Pracuje z dorosłymi i dziećmi - zarówno tymi, którzy chcą zredukować masę ciała, jak i z osobami normowagowymi chcącymi zoptymalizować swój sposób odżywiania. Prowadzi warsztaty edukacyjne z zakresu prawidłowego bilansowania diet oraz indywidualną edukację żywieniową mającą na celu trwałą zmianę nawyków żywieniowych. Systematycznie uczestniczy w konferencjach oraz szkoleniach na bieżąco śledząc trendy oraz nowości żywieniowe. Słowo, którym kieruje się w pracy z podopiecznymi to ŚWIADOMOŚĆ - tylko poznanie i zrozumienie własnego ciała pozwala osiągnąć trwała zmianę. Dietetyk w MeetFit.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group