Ten mecz mi dał mnóstwo do myślenia. Zostaliśmy sprowadzeni na ziemię

15-12-2019 22:18,
Mateusz Kaleta

Trener Cracovii, Michał Probierz, był zawiedziony po porażce z Koroną. - Ten mecz mi dał mnóstwo do myślenia. Zostaliśmy sprowadzeni na ziemię i to jest bolesne. Graliśmy za nerwowo - przyznał opiekun gości.

Michał Probierz (trener Cracovii): - Nie tak wyobrażaliśmy sobie to spotkanie. Sam przebieg pokazywał, ze czeka nas bardzo agresywna potyczka, co obyło widać w ostatnim starciu Korony z Arką. Nastawiliśmy się na ciężki bój. Kiedy przeciwnik dostał czerwoną kartkę, wydawało się, że do przerwy uda się dociągnąć wynik, aby przed drugą połową zrobić korekty. Popełniliśmy jednak indywidualny błąd, straciliśmy bramkę i od tego momentu wiedzieliśmy, że będziemy musieli tworzyć akcje w ataku pozycyjnym, bo Koronie będzie łatwiej grać, kiedy prowadzi.

Decydujące było to, że atakowaliśmy za wolno, przegrywaliśmy pojedynki jeden na jeden i nie mogliśmy przedrzeć się pod pole karne. W ostatnich ośmiu minutach w końcu udało nam się stworzyć trzy sytuacje i myślę, że chociaż z jednej z nich powinna paść bramka. Zostaliśmy jednak sprowadzeni na ziemię. To jest bolesne. Ten mecz dał mi dużo do myślenia jeśli chodzi o pewne elementy gry. Mogę jedynie pogratulować trenerowi Korony, że jego zespół walczył do samego końca.

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

fot: Grzegorz Ksel

Wasze komentarze

no stety2019-12-16 15:18:39
Chyba wreszcie i Bufon- Probierz został sprowadzony na ziemię...

Projekt i wykonanie: CK Media Group