Po raz ostatni w 2019 roku. Najpierw Gwardia, potem "Dziki Mecz"

13-12-2019 12:41,
Mateusz Kaleta

W piątek ostatni mecz w 2019 roku rozegrają piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce. O godz. 18 mistrzowie Polski podejmą w Hali Legionów Gwardię Opole. Kilka minut po zakończeniu spotkania kibiców czeka tradycyjnie "Dziki Mecz", w którym zawodnicy mistrza Polski zagrają z młodymi adeptami szczypiorniaka.

W ostatnim ligowym meczu w tym roku kielczanie zagrają z brązowym medalistą poprzedniego sezonu, ale dziś Gwardia nie jest już tak silna. Podopieczni Rafała Kuptela przegrali ostatnie cztery mecze z rzędu: ze Stalą Mielec, Sandrą SPA Pogonią Szczecin, NMC Górnikiem Zabrze i Grupą Azoty Tarnów. Po tych porażkach "gwardziści" plasują się na szóstym miejscu w tabeli.

- Nie wiemy, na co stać drużynę z Opola, bo kilka meczów z rzędu przegrała. To może świadczyć o tym, że zespół jest w jakimś kryzysie. Bardzo bym sobie życzył, by było łatwo, ale każdy mecz rządzi się swoimi prawami. Oni mają swoje problemy, my mamy swoje. Będziemy jednak chcieli zagrać dla siebie i naszych kibiców. Zagrać tak, jak trenerzy tego od nas oczekują i zakończyć tę część sezonu w zdrowiu - mówi Krzysztof Lijewski.

Potyczka PGE VIVE Kielce - Gwardia Opole rozpocznie się o godz. 18. 

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group