Straciliśmy dziś dwa punkty

10-11-2019 17:35,
Mateusz Kaleta

Trener Lecha Poznań, Dariusz Żuraw nie był zadowolony po meczu z Koroną Kielce. W Poznaniu padł remis 0:0, ale to "Kolejorz" był stroną przeważającą. - Straciliśmy dziś dwa punkty. To największy minus tego meczu. Nasza gra nie była zła - przyznał opiekun gospodarzy

Dariusz Żuraw (trener Lecha Poznań): - Straciliśmy dziś dwa punkty. W pierwszej połowie graliśmy nieźle, nie strzeliliśmy gola i nasza gra z upływem meczu była już bardziej nerwowa, gorsza. Jestem zadowolony tylko z pierwszej połowy, która była jedną z lepszych w naszym wykonaniu w ostatnim czasie.

REKLAMA

Nie ma zwycięstwa i to jest minus całego meczu. Nasza gra nie była aż tak zła. Mamy cały czas za mało punktów, ale w wielu meczach nie zasługiwaliśmy na porażkę. Dzisiaj po przerwie nie utrzymaliśmy tempa, które narzuciliśmy w pierwszej połowie. Korona po przerwie cofnęła się jeszcze niżej, przez co jeszcze ciężej było nam coś stworzyć. Nie jesteśmy zespołem ze ścisłej czołówki. Analizujemy już rundę jesienną, tracimy za dużo punktów i bramek po naszych własnych błędach stąd dopiero tak niskie miejsce w tabeli.

fot: Legia.net

źródło: kkslech.com

Projekt i wykonanie: CK Media Group