Chyba za bardzo wierzyłem w Andiego. Porto wygrało zasłużenie

29-09-2019 08:38,
Redakcja

PGE VIVE Kielce w sobotę odniosło pierwszą porażkę w Lidze Mistrzów, przegrywając niespodziewanie w Portugalii z FC Porto Sofarma 30:33. Kielczanie prowadzili tylko na początku meczu, a potem cały czas musieli gonić świetnie dysponowanych rywali. Niestety - byli bardzo nieskuteczni w ataku, a w obronie popełniali proste błędy. - Co mogę powiedzieć... Muszę pogratulować rywalom - mówi Talant Dujszebajew, trener ekipy.

- Porto wygrało zasłużenie, byli ekipą lepszą. Różnicę zrobił ich bramkarz, bo my mieliśmy tylko kilka interwencji w całym meczu. Chyba za bardzo wierzyłem w "Andiego". Powinienem wcześniej go zmienić - żałuje trener mistrzów Polski.

REKLAMA

Nie bez przyczyny była zapewne długa i męcząca podróż kielczan do Portugalii, którym plany pokrzyżowała mgła i warunki atmosferyczne. - Uważam, że dobrze przygotowaliśmy się do tego meczu w domu, ale nie potrafiliśmy tego pokazać na boisku. Popełniliśmy zbyt wiele błędów - podsumowuje Doruk Pehlian, młody zawodnik kieleckiego zespołu.

Powody do radości miał za to trener gospodarzy, Magnus Andersson. - Jestem dumny, że jestem częścią tego zespołu. Bardzo się cieszę. To wielka sprawa pokonać PGE VIVE Kielce, jedną z najlepszych drużyn na świecie. Bardzo podoba mi się ich styl - komentuje.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

 

 

REKLAMA

Wasze komentarze

bramkarzem2019-09-29 11:14:48
chciał wygrać mecz, co za koleś.
kibic2019-09-29 14:23:29
Wytłumaczy mi ktoś czemu Jurkiewicz gra na skrzydle skoro mamy nominalnego lewoskrzydłowego? Jaki jest tego powód? Od razu mówię, że nie zgadzam się z tym, że Fernandez jest słaby. Zawodnik grający w reprezentacji Hiszpanii jest na tyle słaby, że na skrzydle musi go zastępować rozgrywający? A może to jakiś manewr żeby ograniczyć ilość zmian do obrony? Niech mi ktoś wytłumaczy co Talant chce przez to osiągnąć?
Elemeledutki2019-09-29 19:26:29
Ciekaw czasy, z Kielem remis z Portugalią minus
Dominik2019-09-29 20:23:07
Glisujcie a dane Wam bedzie halebufowac

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group