Kornel Kordas wypożyczony do II ligi

29-07-2019 13:53,
Mateusz Kaleta

Korona Kielce oficjalnie potwierdziła na swojej stronie internetowej transfer kolejnego zawodnika. Kornel Kordas został wypożyczony na najbliższy sezon do II-ligowego Widzewa Łódź.

ZOBACZ TAKŻE: Ciekawe kulisy transferu napastnika Korony

19-letni zawodnik trafił do Korony przed startem ubiegłego sezonu i do tej pory występował jedynie w Centralnej Lidze Juniorów oraz w IV-ligowych rezerwach. W ubiegłym sezonie świętował mistrzostwo w CLJ pod wodzą trenera Marka Mierzwy.

REKLAMA

Korona mocno zabiegała, aby piłkarz trafił na wypożyczenie do I ligi, ale się to nie udało. Z zawodnika zrezygnowała m. in. Warta Poznań. W ostatnich dniach lewonożny piłkarz przebywał na testach w Widzewie, które zakończyły się pomyślnie. Tym samym w nowym sezonie zagra w II lidze.

fot: Maciej Urban

Wasze komentarze

waddle2019-07-29 14:15:01
Do Janek
I jak tam mądralo? Nic glupszego nie słyszałeś? To wypożyczenie nie ma nic wspólnego z Kosą? Zapytaj następnym razem rodzica o zgodę na używanie internetu
@waddle2019-07-29 14:29:03
niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, a co dopiero pomyśleć.... Jak dla mnie twoje info było prawdopodobne i jak widać miałeś rację
Janek2019-07-29 16:01:07
Co ma wspolnego z Kosa? Ze ida do tego samego klubu?

Wymysliles sobie fikcyjne rozliczanie transferu za zagrane minuty i dowodem na Twoja durna hipoteze z placeniem po rozegraniu minut (niezaleznie od kontuzji itp.) ma byc to, ze ida do Widzewa.
No gratulacje, pomysl o zmianie profesji na sedziego.

Manager Kosakiewicza nigdy nie pozwolilby na to, zeby mu ta kasa przeszla kolo nosa i zamiast tego by mial grac jakis junior, bo on i zawodnik dostaja z niej procent.
Rozumiesz jak dziala ten rynek, czy dalej bedziesz strzelal slepakami?
Janex2019-07-29 17:30:51
wyłącz dziecko komputer

Projekt i wykonanie: CK Media Group