Moja pewność siebie wzrasta. Dobrze przepracowałem ten rok

13-07-2019 23:52,
Z Łodzi Marcin Długosz

Po roku treningów z pierwszą drużyną Korony i debiucie w Ekstraklasie pod koniec ubiegłego sezonu, teraz Paweł Sokół postara się udźwignąć istotną rolę: podstawowego bramkarza kieleckiego zespołu. - Czuję różnicę. Zanotowałem przeskok z piłki juniorskiej do seniorskiej. Dobrze przepracowałem ten rok i sądzę, że przyniesie to korzyści – uważa 19-latek.

REKLAMA

Trener Gino Lettieri stwierdził, że młody zawodnik był najlepszym graczem kielczan w przegranym sparingu z ŁKS-em Łódź. - Na pewno miło usłyszeć od trenera takie słowa. Do meczu z Rakowem jednak jeszcze tydzień treningów i trzeba dać z siebie wszystko na treningach, ponieważ Marek Kozioł i Luka Kukić naciskają. Z każdym meczem moja pewność siebie wzrasta i to było widać. Sądzę, że zagrałem dobrze, ale trzeba przeanalizować stracone bramki – odpiera golkiper.

ZOBACZ TAKŻE: Adnan Kovacević: Byliśmy spóźnieni w każdym momencie

I podkreśla: - Oczywiście nie możemy być zadowoleni. Straciliśmy trzy gole i czeka nas analiza. Postaramy się wyeliminować błędy, które do tego doprowadziły.

fot. Grzegorz Ksel

Wasze komentarze

bodzio2019-07-14 12:36:14
Zawodników mamy,gdybyśmy jeszcze mieli lepszego trenera i sztab szkoleniowy żeby wiedzieli jak przygotować drużynę do rozgrywek przed startem,jak choćby ŁKS.Wtedy nie miotalibyśmy się ciągłymi rotacjami i poszukiwaniami w sezonie.
Carpenter2019-07-14 15:08:59
Nie sraj żarem , niech chłopaki wystartują wtedy oceniać będziemy . Sparingi a liga ? Jest różnica ! a ty Sokole dasz radę , byli u nas bramkarze tez z nikąd i zrobili z nich bramkarzy wiec głowa w górę więcej wiary i pracy a będziesz nr1 w Polsce !!! .
Sycyzor2019-07-15 02:02:58
@Carpenter

Nie staj jadem bobku

Projekt i wykonanie: CK Media Group