Brown Forbes najlepszy w Gdyni. Wysoko ocenieni także środkowi obrońcy

12-02-2019 09:23,
Marcin Długosz

Strzelec pierwszej bramki dla Korony Kielce w wygranym 2:1 meczu z Arką Gdynia, Felicio Brown Forbes, został wybrany przez czytelników portalu CKsport.pl najlepszym zawodnikiem żółto-czerwonych w tym spotkaniu. Kostarykanin zebrał 28% głosów.

Podium skompletowali zawodnicy, którzy utworzyli środek obrony kieleckiego zespołu. Nowy nabytek Ognjen Gnjatić uzyskał wynik na poziomie 18%, zaś strzelec gola z rzutu karnego, Adnan Kovacević – 16%.

REKLAMA

W całej sondzie oddano ponad 800 głosów. Za wszystkie serdecznie dziękujemy!

fot. Grzegorz Ksel

Wasze komentarze

kibic KK od 19752019-02-12 09:57:01
Felicio rzeczywiście był najlepszy w Koronie, aczkolwiek zabrakło mu sił na całe spotkanie, ale harował na całym boisku. Wyrasta konkurent dla Soriano, i bardzo dobrze. Dino musi się przekonać do piłkarza rodem z Kostaryki. Musi być konkurencja w formacji. Stoperzy także świetnie grali. A teraz Lechia i Pogoń. Fajnie byłoby zgarnąć 4 pkt w tych meczach, ale możemy zdobyć tylko i aż 2 (1) pkt, najważniejsze aby punktować. Wiadomo Lechia lider, a Pogoń widać jest w formie, pechowo przegrała w Gdańsku. Stokowiec Kielczanin (pamiętam jak grał w Ateście), nastawi swoich piłkarzy aby pokonali w Kielcach Koronę, będzie to dla niego taki smaczek, frajda? A może kiedyś zostanie trenerem Korony? Pozdrawiam serdecznie wszystkich kibiców KORONKI:))))) I w sobotę zapełnijmy Suzuki Arenę aby było nas choć 10000 ludzi.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group