Zgłoś swój 1% podatku BEZPŁATNIE! Akcja specjalna CKsport.pl

31-01-2019 13:49,
Redakcja

Od chwili powstania naszego portalu, zabiegaliśmy o to, by naszej działalności nie ograniczać wyłącznie do prezentowania treści o charakterze sportowym. Chcieliśmy - i chcemy dalej, lecz z jeszcze większą werwą - promować m.in. aktywny tryb życia oraz ważne inicjatywy społeczne. Stąd dzisiaj zachęcamy Was do udziału w akcji ściśle powiązanej z 1% podatku oraz obchodzonym w tym roku 10-leciem istnienia serwisu CKsport.pl.

Przez te lata udało nam się zbudować dobrą pozycję na rynku, poczytność i zaufanie czytelników. Nie tak dawno informowaliśmy Was o tym, że 2018 r. był rekordowy pod względem odwiedzin - w ciągu dwunastu miesięcy naszą witrynę obejrzało blisko pół miliona użytkowników.

REKLAMA

To ogromny kapitał, którego nie możemy zmarnować. Dlatego dziś wychodzimy z pierwszą naszą propozycją.

Zabiegasz o 1% podatku?
Zgłoś się do nas, a umieścimy Twoje ogłoszenie BEZPŁATNIE!

Powszechną praktyką innych mediów jest komercyjna publikacja takich ogłoszeń. My nie chcemy tego robić.

Wewnątrz redakcji jednogłośnie ustaliliśmy, że przez czas trwania czasu rozliczeń zeznań podatkowych, tj. od lutego do końca kwietnia 2019 r. w naszym portalu - na stronie głównej - będziemy promować za darmo ogłoszenia wszystkich, którzy będą zainteresowani taką promocją.

W tym celu powstanie specjalna informacja, w której - jedno pod drugim - znajdą się ogłoszenia organizacji pożytku publicznego, które potrzebują naszego wsparcia.

Wierzymy, że będzie to cenna wskazówka dla naszych czytelników, którzy staną niebawem przed dylematem, kogo wspomóc w tym roku.

FAQ - garść najważniejszych pytań i odpowiedzi

1. Kto może wziąć udział w tej akcji?

Każdy - jako stowarzyszenie, osoba fizyczna czy np. rodzic zbierający poprzez fundację pieniądze na leczenie swojego dziecka. Nie zamykamy się na nikogo.

2. Czy jest ograniczenie lokalizacyjne?

Z racji naszej siedziby, oczywiście w pierwszej kolejności naszą propozycję kierujemy do mieszkańców Kielc i woj. świętokrzyskiego, ale będziemy publikować także ogłoszenia osób z innych regionów Polski.

3. Jak będzie wyglądała procedura publikacji ogłoszeń?

Według kolejności ich nadsyłania. Od dostarczonego do nas najszybciej do ogłoszeń, które przyjdą jako ostatnie.

4. Do kiedy można wysłać ogłoszenie?

Właściwie nawet do 30 kwietnia, ale oczywiście do im szybciej to uczynicie, tym więcej osób będzie miało możliwość się z nim zapoznać.

5. Gdzie ogłoszenie będzie opublikowane?

W informacji, która pojawi się na stronie głównej portalu CKsport.pl i będzie widoczna w doskonałym miejscu przez cały okres, tj. od 1 lutego do 30 kwietnia. Będzie ona także regularnie promowana w mediach społecznościowych portalu, tak by dotarła do jak największej grupy odbiorców.

6. Jak szybko ogłoszenie pojawi się na stronie?

Gdy tylko dotrze na redakcyjną skrzynkę mailową, postaramy się jak najszybciej je zweryfikować i umieścić na stronie. Jeżeli jednak przez 24h ogłoszenie nie zostanie opublikowane - prosimy się nie martwić. Przy dużym natężeniu codziennej pracy i ilości zgłoszeń, możemy potrzebować nieco czasu na wdrożenie treści na stronę. 

7. Jakie są wymogi techniczne?

Żeby zapewnić równość i uczciwość, musimy wprowadzić zasady i ograniczenia. Dlatego będziemy publikować wyłącznie ogłoszenia, które będą zawierały:

- tytuł do 100 znaków ze spacjami

- główna treść (opis) do 1500 znaków ze spacjami

- informacja o nr KRS i dodatkowych adnotacjach do 1000 znaków ze spacjami

- jedno zdjęcie (lub grafika) o wymiarach max. 900x600 pikseli

Istnieje także możliwość umieszczenia odnośnika do fanpage'a na Facebooku i/lub strony www.

8. Jak można wysłać swoje ogłoszenie?

Wystarczy napisać maila z wszystkimi informacjami i zdjęciem, pamiętając, by ich długość i format były zgodne z wytycznymi z punktu nr 5.

Na Wasze zgłoszenia czekamy pod mailem:

1procent@cksport.pl

 

Polub nas na Facebooku

Wasze komentarze

Redakcja2019-01-31 14:24:04
W razie pytań, pozostajemy do Waszej dyspozycji. Będziemy odpowiadać tu, w komentarzach, ale można do nas także napisać pod adres redakcja@cksport.pl.

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group