Korona rozpoczęła przygotowania. Jedynym nieobecnym Soriano

09-01-2019 11:21,
Marcin Długosz

Od badań krwi i treningu biegowego w środowy poranek, przygotowania do drugiej rundy LOTTO Ekstraklasy rozpoczęła drużyna Korony Kielce. Żółto-czerwoni stawili się na Suzuki Arenie niemal w komplecie. Niemal, gdyż zabrakło jednego piłkarza. Elia Soriano, bo o nim mowa, dołączy do drużyny w kolejnych dniach.

Najlepszy strzelec kieleckiego zespołu boryka się z bólem zęba, przez który ma również opuchliznę. Wkrótce jednak piłkarz dołączy do kolegów, którzy rozpoczęli już treningi w Kielcach.

REKLAMA

Przy Ściegiennego pojawili się również gracze, których przyszłość w Koronie jest niepewna – Ken Kallaste, Zlatko Janjić, Djibril Diaw czy Mateusz Możdżeń. Decyzja odnośnie przyszłości w żółto-czerwonych barwach ostatniego z wymienionych powinna zapaść w przeciągu najbliższych godzin.

W sobotę kielczanie wylecą na dwutygodniowy obóz przygotowawczy do Turcji.

fot. Maciej Urban

Wasze komentarze

.2019-01-09 15:18:21
A Hamrol był też?
na ból zeba2019-01-12 11:53:14
Jeżeli wystepują w waszej rodzine sklonnosci do próchnicy, która czesto jest powodem bólu zeba. albo np. wyjezdzacie za granice i nie zawsze łatwo jest dostac sie do dentysty. Albo tak jak w moim przypadku ból czesto atakowal w nocy lub w dni wolne od pracy gdy stomatolodzy mieli nieczynne. polecam mieć przy sobie taki olejek cbd konopiafarmacja 15 ml po 15 min. ból całkowicie schodził a przy okazji mamy wpływ na redukcje stanu zapalnego chroniąc sie przed stanem zakarzenia

Projekt i wykonanie: CK Media Group