Mieliśmy nawet sytuację na 2:3

08-12-2018 20:31,
Marcin Długosz

Kibu Vicuña, trener Wisły Płock, cieszył się z faktu, że jego drużyna nie poddała się i wywalczyła punkt w meczu z Koroną Kielce w samej końcówce. – Mieliśmy nawet sytuację na 2:3 – podkreślił Hiszpan.

Kibu Vicuña (trener Wisły Płock):

To był bardzo wyrównany mecz. Nie zaczęliśmy go dobrze, bo szybko straciliśmy gola. Potem Giorgio Merebaszwili strzelił bramkę i gra zrobiła się bardzo wyrównana. Obie drużyny miały sytuacje, ale niestety – pomimo naszej pracy – Korona przed przerwą zdobyła gola ze stałego fragmentu gry.

Cieszę się z walki i determinacji drużyny. Walczyliśmy cały mecz. W 90. minucie Giorgio zdobył ładnego gola i mieliśmy nawet ostatnią sytuację w meczu na 2:3.

CKM2018-12-08 20:48:36
Z tym,że Korona miała wcześnie dwie na 3-1, Soriano i Janić....
Luxfer2018-12-08 21:00:48
Tyle tylko,że wcześnie Korona miała dwie setki Sorianoo i Janić....Głupia gadka trenerka...
Kielczanin2018-12-08 22:59:05
Zamiast grać w piłkę i szukać kolejnych bramek woleli się cofnąć do obrony i tak się to kończy gdy broni się prowadzenia jedną bramką. Wiele punktów już Korona straciła prowadząc w meczach do przerwy. Oni najlepiej grają gdy muszą gonić wynik lub gdy jest remis.