"Sky is the limit". Łukasz Kosakiewicz udowadnia, że ciężką pracą można wszystko

12-10-2018 08:59,
Redakcja

Ta historia to przykład, że w życiu nie można się poddawać, a ciężką pracą i wytrwałym dążeniem do celu można spełniać najskrytsze marzenia. Łukasz Kosakiewicz w swojej karierze grał już niemal na wszystkich poziomach rozgrywkowych. Krok po kroku wspinał się od klasy A do Ekstraklasy, ale w jego życiu - jak w życiu każdego człowieka - nie brakowało wzlotów i upadów. Swoją ciężką pracą osiągnął to o czym marzył - zadebiutował w Ekstraklasie i dziś jest czołową postacią Korony Kielce. A może to dopiero początek jego przygody z futbolem?

Niesamowita historia "Kosy" to przykład dla młodych adeptów futbolu, którzy łatwo tracą zapał i brak im motywacji do dalszej pracy.  Koniecznie przeczytajcie świetną opowieść zawodnika Korony Kielce w formie wywiadu, jaki przeprowadził z nim Krzysztof Węglarczyk. Całość rozmowy dostępna jest na oficjalnej stronie Korony Kielce - KLIKNIJ I CZYTAJ.

REKLAMA

O tym, co czuł, kiedy nagle z III ligi wylądował w A Klasie. O tym, jak wiele wyrzeczeń kosztowało go to, aby dziś mógł znaleźć się w tym miejscu, w którym jest - w Ekstraklasie. No i wreszcie - o niezapomnianej przygodzie w Pucharze Polski, kiedy wraz z Błękitnymi Stargard mierzył się z poznańskim Lechem i był o włos gry w finale rozgrywek. 

To historia, która na długi czas zapadnie Wam w pamięć! 

fot: Maciej Urban

Wasze komentarze

pozytywna2018-10-12 14:36:13
postac i historia, brawo ty

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group