Koronie nikt za darmo punktów nie dał. Szanujemy ten remis

07-10-2018 17:43,
Marcin Długosz

- Z przebiegu gry szanujemy ten punkt. To był trudny mecz. Szkoda mi sytuacji, kiedy mieliśmy przewagę w kontrze. Była szansa na 2:0, a tak zrobiło się 1:1, bo w tej samej akcji poszła kontra w drugą stronę - mówił na konferencji prasowej po zremisowanym meczu Jagiellonii Białystok z Koroną Kielce Ireneusz Mamrot, trener gości.

Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii Białystok):

Za nami spotkanie żywe, obfitujące w wiele akcji podbramkowych. Do przerwy stworzyliśmy mniej okazji, ale zdobyliśmy gola. Korona miała więcej sytuacji przed przerwą. W drugiej połowie wyglądaliśmy lepiej, dobrze strzelił Karol Świderski. Bardzo szkoda mi akcji, kiedy mieliśmy przewagę w kontrze i mogliśmy ją lepiej rozegrać. Była szansa na 2:0, a zrobiło się 1:1, bo w tej samej sytuacji poszła kontra w drugą stronę.

Z przebiegu gry szanujemy ten punkt. Koronie nikt za darmo punktów w tabeli nie dał, to był trudny mecz. Mój zespół pracował na rehabilitację po ostatniej porażce. Jest nam trudno, jeśli chodzi o urazy, ale tak jak powiedziałem – szanujemy ten punkt. Coraz więcej zawodników wraca do zdrowia i obyśmy w zdrowiu przepracowali tę przerwę, szykując się do kolejnych spotkań.

Wybijanie piłki z własnej połowy? Nie chcieliśmy tak grać, ale przeciwnicy byli agresywni i nie pozwalali nam na wiele. Brakowało nam utrzymania się przy piłce.

fot: Maciej Urban

Mks2018-10-07 18:03:39
Mieliście więcej szczęścia niż rozumu no i sędziego Gila. Tak dawno w Kielcach niewidziany, wrócił i jak zwykle robił swoje.
Cekin2018-10-07 18:26:40
Faulu Rymana na żółtą absolutnie nie było !
Hg2018-10-07 18:41:00
Dwa razy nie trafiliśmy na pustą bramkę a tu pretensje do sędziego. Janic kryminał
krym2018-10-07 19:49:08
Janjic nie potrafił strzelić do bramki z trzech metrów . I jak inaczej można punktować przeciwnika. Kompromitacja. Rymaniaka zaś zjadła nonszalancja przy rzucie wolnym i prezencie w formie bramki dla Jagi.