Problemy kadrowe PGE VIVE na prawym rozegraniu

26-04-2018 12:01,
Redakcja

PGE VIVE Kielce nie powalczy o odwrócenie losów starcia z Paris Saint-Germain w optymalnym składzie. We Francji na pewno nie zagra Krzysztof Lijewski, a pod dużym znakiem zapytania stoi także występ Alexa Dujshebaeva. Tym samym żółto-biało-niebiescy być może będą musieli radzić sobie w rewanżu z paryżanami bez nominalnego prawego rozgrywającego.

„Lijek” nie mógł zagrać z PSG już w minioną sobotę w Hali Legionów. Na przeszkodzie stanął uraz naderwanego mięśnia międzyżebrowego. – Nie liczymy na to, ze wystąpi w którymś z meczów przed wakacjami, choć jeśli tak by się stało, to bylibyśmy bardzo szczęśliwo. Raczej nic na to jednak nie wskazuje – mówi w rozmowie z oficjalną stroną klubu trener Tałant Dujszebajew.

REKLAMA

Jego syn z kolei po pierwszym starciu z paryżanami trafił do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. W kolejnych dniach miał całkowity zakaz treningów, a dopiero w środę zaczął lekko biegać. – Nie wiem, czy będzie mógł zagrać w Paryżu. Zobaczymy, jak będzie się czuł – kwituje szkoleniowiec mistrzów Polski.

Kielczanie rozpoczną walkę we Francji w sobotę, 28 kwietnia o godzinie 17:30.

fot. Anna Benicewicz-Miazga

Wypowiedzi: kielcehandball.pl

Wasze komentarze

Jak2018-04-26 13:09:34
Niech jadą juniorzy nie ma znaczenia wynik jest do przewidzenia

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group