REKLAMA

Miałem dużo szczęścia. Korona postawiła ciężkie warunki

12-02-2017 12:57,
Redakcja

- Wolałbym strzelić tego gola z rzutu karnego. Uniknąłbym tego stresu. Miałem dużo szczęścia przy strzale i dobitce - powiedział po meczu z Koroną Kielce autor drugiej bramki dla Wisły Kraków, Paweł Brożek.

- Korona postawiła ciężkie warunki. W drugiej połowie kontrolowaliśmy to, co działo się na boisku i mieliśmy jeszcze co najmniej trzy dobre sytuacje, żeby ten mecz zamknąć. Wydaje mi się, że było to bardzo wyrównane spotkanie - podkreślał snajper "Białej Gwiazdy".

- Stać nas na pewno na lepszą grę, jeśli chodzi o utrzymywanie się przy piłce. Dobrze to wyglądało w okresie przygotowawczym, gdy potrafiliśmy zdominować przeciwnika. Przy Reymonta doszły adrenalina i stres. Bardzo cieszymy się z tego, że nie straciliśmy bramki. Wiadomo, że początki zawsze były dla nas trudne - dodawał Brożek.

Źródło: wisla.krakow.pl

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Andrzej2017-02-12 13:42:21
Czytam komentarze tych obrazonych dzieciaków z Młyna.. Przestańcie juz narzekać! Wezcie D.pę w troki i w sobote wesprzyjcie Korone dopingiem! Banda wiecznych dzieciaków-narzekaczy.. Tylko potraficie narzekać,a to ze Paprocki to, a to Lubawski tamto..a wy jak wspieracie Korone?..rozumiem tym swoim brakiem dopingu..

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group